Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet baja a babamnak, ha...

Lehet baja a babamnak, ha ezeket ettem?

Figyelt kérdés
Elutaztunk a hosszu hetvegere es Egesz vegig ilyeneket ettem h majpastetom, szalami, kolbasz, maj…. Erre ma reggel pozitiv tesztem lett kb 6 hetes lehet a terhesseg. Nem igazan szamitottunk erre persze nagyon orulunk de aggodom mert sztem a hetvegen megettem 2 kilo szalamit meg majpastaetomot… szerintetek lehet baja a babanak??
2022. márc. 15. 18:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Mégis mi baja lehetne a szalámitól meg a májpástétomtól?!
2022. márc. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Hú, ez így nagyon hosszú terhesség lesz. Semmi baj nem lesz, ne aggódj!
2022. márc. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%

Ezek ilyen házi csodák voltak?

Szerintem nem lesz baj, ha nem érzel gyomorrontásos tüneteket, akkor engedd el, ne parázz. Relax

2022. márc. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ti vagytok a hulyek nem en, majpastetom a rengetem a vitamin tartalma miatt veszelyes a szalami meg eleg sok bakteriumot terjeszt toxoplazmozis vagy liszteriozis… es nem igazan tamacsolt ilyet ennie egy kismamanak
2022. márc. 15. 18:18
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦
2022. márc. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
39%
Nem tudsz azzal mit kezdeni most már, hogy ezeket megetted. Most kezdj el már odafigyelni, hogy mit eszel, mik tiltólistásak, mik az egészséges ételek. Emellett mozogj, szedj vitaminokat. Többet nem tudsz tenni. Utólag már semmin se lehet változtatni.
2022. márc. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A pozitív teszt előtti napokban annyi kolbászt zabaltam mint az allat, 14 hetes leszek, minden a legnagyobb rendben.
2022. márc. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%
5-ös Ezeket nyugodtan eheted kismamaként, ne olvasgass, nem tesz jót neked!
2022. márc. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%
Nem lesz semmi baja. Annyira az eleven vagy, hogy a a placenta is most alakul. 4 hetes terhesen kezd el kialakulni a placenta szoval a kimaradt menstuacios nappal egy időben. Nem lesz baj, de ezutan termeszetesen figyelj oda.
2022. márc. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
62%

Oh my good..🤦‍♀️


Csak halkan súgom, hogy 12.hétig nem vagy összeköttetésben az embrióval..



Tonna számra vagy napi rendszerességgel kellene egy rúddal enned, hogy a májban lévő A vitamin problémát okozzon.


Mosatlan gyümölcstől, zöldségtől ami a szaros földön volt előbb kapsz toxot, mint egy szalámitól vagy macskától, kecskétől.

Amúgy ritka az aki gyerekkorban nem esett ár rajta.



Amúgy meg igen.. Baromi hosszú lesz ez a terhesség..

2022. márc. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!