Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet baja a babamnak, ha...

Lehet baja a babamnak, ha ezeket ettem?

Figyelt kérdés
Elutaztunk a hosszu hetvegere es Egesz vegig ilyeneket ettem h majpastetom, szalami, kolbasz, maj…. Erre ma reggel pozitiv tesztem lett kb 6 hetes lehet a terhesseg. Nem igazan szamitottunk erre persze nagyon orulunk de aggodom mert sztem a hetvegen megettem 2 kilo szalamit meg majpastaetomot… szerintetek lehet baja a babanak??
2022. márc. 15. 18:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
34%

Te miről beszélsz? Milyen 12. hétig? 😂😂😂😂😂

Jó lesz az 6-nak is.

2022. márc. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
66%
Mi bajod lenne? Még akkor sem, ha bepiáltál... annyira kicsi, hogy még nem tőled veszi a táplálékot, kB 10 hetes korától.
2022. márc. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
64%

Nem lesz semmi baj. Annyi mindenre paráztatják a kismamákat...

En a szalonnát kívántam az elején, szerinted? Egészséges, okos kislányom született. A toxoplazmózist úgyis nézik, de az leginkább a mosatlan zöldség, gyümölcs miatt lehet, esetleg még macska miatt.

2022. márc. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha mi vagyunk a hülyék, akkor menj ma el az orvoshoz azzal a kéréssel, hogy nézze már meg, ugyan nincs-e 4 feje a gyereknek a májpástétom miatt.

Szívesen!

2022. márc. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
70%

Édes istenem, szerinted mennyi májpástétomot kellene megenni ahhoz, hogy mérgező mennyiségű A vitamint raktározzon belőle a szervezeted? Egy mázsát? Ne röhögtess már, egy hétvégéről van szó, semmiből nem ehettél, ihattál annyit, hogy ártson, ha meg valami baja lett volna bármelyik készítménynek alapon, akkor terhesség nélkül is már kijöttek volna a tünetek.

Hosszú terhesség lesz ez így nagyon, igyál egy kis tonikot, attól megnyugszol és a közhiedelemmel ellentétben elvetélni sem fogsz, hovatovább tolhatsz mellé egy kis camembert sajtot is...

Mindettől függetlenül egy hétvége alatt bezabálni bármilyen szalámiból két kilót, azért elég erős, gondolom túloztál is (plusz ugye a többi még mellé), én inkább a túlsúly miatt aggódnék ilyen étkezési szokások mellett, mert látod, az viszont befolyásolhatja majd a terhességedet erősen, ha folyamatosan ennyit kajálsz.

Egészséges, felnőtt nőnek, normális önkontrollal, nem tudom miért kellene bármiből is kilószámra habzsolnia, csak azért, mert elé teszik.

2022. márc. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Az elején lehet még enni, amúgy én egész terhességem alatt ettem szalámit halat nyers halat es tojast is,macskám is van 2 és semmi baja a kicsinek.
2022. márc. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A legtöbb ismerősöm 4-8 hetes terhes volt, amikor pozitivat tesztelt (rendszertelen menstruációjuk volt). Ők akkor még mindent ettek, alkoholt is ittak többen, amíg nem tudták meg, hogy terhesek. A legtöbbjüknek van macskája is. Szóval nem kell ennyire túlparázni. A lombiknál a nővéremnek mondta a doki, hogy beültetés után serényen igya a pálinkákat az első 2 hétben (stressz csökkentése).
2022. márc. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!