Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok és 2...

6 hetes terhes vagyok és 2 napja nincs hányingerem, másnál is volt ilyen?

Figyelt kérdés

2 napja még rosszul voltam mikor reggel kinyitottam a hűtőt a szagoktól, hánytam is, a vitaminokat nem bírtam lenyelni mert visszajött. Most 2 napja mintha elvágták volna, csak enyhe émelygés van. Másnál is volt ilyen?

Megnyugtató volt a hányinger, most kicsit aggódom.


2022. márc. 20. 08:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Az lemaradt,hogy miután megállt a szíve,fokozatosan mult el a rosszul lét.
2022. márc. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
82%
Itt énekel mögöttem az 5 éves lányom akinél egy napig se volt hányingerem, nem is hiányzott a rosszulét :)
2022. márc. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
76%
Nálam vetelest jelentett de másnál meg semmit, ezt így nem tudja neked megmondani senki sajnos.
2022. márc. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Minden más tünetem megvan, csak a hányinger enyhült,most csak émelygek, nem hányok. Nekem mikor vetélésem volt, akkor minden tünetem elmúlt.

Csak kíváncsi voltam, másnak is volt e, hogy pár napig enyhült, aztán visszajött.

2022. márc. 20. 10:58
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt hogy elmúlt aztán rá 2 napra újra elkezdődött.

Most hogy már a masodik trimeszterben vagyok elmúlt a hányinger és az émelygés, öklendezni is csak néha szoktam már, visszajött az étvágyam pár napra és most megint nincs, kb csak csokin élnék ha lehetne.

2022. márc. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Oh, ne aggódj 😃

Visszajöhet az még.. ;) (tapasztalat)

2022. márc. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mi lett végül Kérdező? :)
2022. ápr. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!