Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Koruknál fiatalabbnak kinéző...

Koruknál fiatalabbnak kinéző kismamák: volt már ebből az adottságotokból adódó, félreértés, esetleg vicces szituáció?

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 14:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Én is letagadhatok kb 6-8 évet, 30 helyett mindig sokkal kevesebbnek gondolnak. Még akkor is, amikor 2 gyerekkel kézen fogva megyek. Csak a fiam is érzi már a ki méretének a hátrányát, 4 éves helyett folyamatosan 3-nak mondják, ő meg kikéri magának! Annyira sajnálom, hogy már most ezzel szembesül.

Én is nadrágot akartam venni, mikor hosszú percek múlva jött csak oda az eladó, mert nem gondolta, hogy magamnak kell.

2010. szept. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

nekem is volt hasonló szitum, 28 éves vagyok.

mentünk szavazni tavasszal a párommal és az 1 éves fiammal.

állunk a szavazó asztalnál, a kicsit kedvesen kínálják pogival, tőlem meg kérdezi a hölgy, hogy első szavazásom, mert akkor kapok ajándék tollat...

mondtam, nem az első, ha jól számolom a negyedik :)

de azért örülök, hogy nem nézek ki közel 30-nak :)

2010. szept. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

anyuval volt kb 10-12 éve.

az öcsém eltörte a kezét és anyu vitte vissza a korházba.én is mentem velük.egy idős bácsika elkezdett anyunak és nekem bókolni míg vártunk.akkor mondja,hogy anyu biztos az én nővérem,mert ő annyira fiatalnak néz ki hogy én nem lehetek a lánya.akkor lehettem ugy 12 éves.az öcsém meg 5 kb.anyu meg 40 körül volt,de mindig fiatalabbnak nézik a koránál.a bácsika meg alig akarta elhinni,hogy nem a huga,hanem a lánya vagyok.

2010. szept. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Már látható pocim volt, mikor anyukám megkért, hogy vegyek 2 üveg pezsgőt, hamár úgyis boltban vagyok. Állok a pénztárnál, mire rámnéz a pénztáros, és közli, hogy adjak személyit, mire mgelátja a hasamat, nem győzött bocsánatot kérni:D vicces volt:D
2010. szept. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Tőlem is megkérdezték, hogy az első szavazásom-e:) Pedig a személyin ott a születési dátum, 30 éves vagyok:)

Vagy, ha olyan dolgot kellett vennem, akkor állandóan kérték a személyimet. Azért 30 évest 18 év alattival ne tévesszenek már össze:)

És volt, hogy becsöngetett egy új postás, kimentem és kérdezte, hogy a szüleim itthon vannak? Mondom, nem laknak itt. De én igen meg a férjem:)

2010. szept. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát nagyon jó sztorikat írtatok! (-:

Engem a szülészeten néztek felcsinált tininek és tettek megjegyzést a felelőtlen kamaszokra, akiknek még játékbabákkal kellene játszani, de már több f@szt fogtak, mint kilincset. Közben rám sandítottak néha. Na, az nem volt sajnos ilyen vicces. )-:

Még ha 10 évvel fiatalabb lennék, és épp egy felcsinált tini, akkor sem tisztje a szülészet személyzetének, hogy mégegyet rúgjon a szülő nőbe és ítélkezzen felette. Inkább feladatuk a támogatás, segítség, a születendő élet tisztelete.

2010. szept. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Két sztorim van, ami eszembe jutott, bár egyik sem pocakos sztori, csak fiatal anyukás:

1. Először is van egy 21 évvel idősebb anyukám, aki kb 155 centis, és amikor 7 éves voltam, a tesóm meg 4, akkor vitt minket suliba/oviba, meg aztán volt vagy 40 kilós, aztán valami mamika odaszólt a zebra előtt, hogy gyerekek, vigyázzatok egymásra, óvatosan menjetek át az úttesten. Azt hitte anyámra, hogy a tesónk.


2. Barátnőm 26, majdnem 27 évesen szülte a kisfiát, aki még egész pici baba volt, sétáltak az utcán, és szintén egy mamika közölte vele,hogy hogy lehet ilyen szégyentelen, hogy mer ilyen fiatalon gyereket szülni!!!

Ha az ő gyereke lenne, ő jól elnáspángolná. Mire a barátnőm közölte, hogy 27 éves. :)

2010. szept. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Engem nem fiatalabbnak néztak, de a korommal kapcsolatos történet:

A 3 gyerekemmel utaztam a buszon, én középen álltam a legkisebbel-babakocsival, a nagyok leültek. Az akkor 4,5 éves lányom szóbaelegyedett a vele szemben ülőkkel, akik kérdezgették, hány éves vagy, hogy hívnak... Elmondta szépen, aztán hozzátette: Anyát Ritának hívják... és...(átüvöltött a tömött buszon): HÁNY ÉVES IS VAGY, ANYAAA? Én megmondtam, 29, erre udvarias mosolyok, nahát, már 3 gyerek... :))

2010. szept. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nagyon jo sztorik Lanyok :D :D

Nekem van egy 14 honapos kisfiam.Engem a 10 alkalombol 9-szer a babysitternek neznek. Raadasul a kisfiam nem hasonlit ram,tiszta apja.

Szemelyimet szinte mindig elkerik.Multkor Apukam szulinapjara akartam venni egy uveg bort.

A ferjem 8 evvel idosebb nalam de tobbnek nez ki.

Volt,hogy idos nenike kiabalt vele,hogy miert csabitotta el ezt a tini lanykat(ram mutatott kozbe). Aztan kozoltuk,hogy hazasok vagyunk.22 eves vagyok.

Mikor a fiamat szultem,kerdeztek,hogy a szuleim tudnak a babarol? Mondtam,persze. Es hol vannak? Mondom. ok,otthon de a ferjem itt van velem.

Nem hittek el amig nem mutattam meg a szemelyimet...

2010. szept. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
húha ezeket visszaolvadva kapni fogok az utcán az idősektől, 21 éves vagyok, jelenleg 11 hetes, de foylotn 16-17 évesnek néznek...
2010. okt. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!