Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barna folyás pozitív teszt után?

Barna folyás pozitív teszt után?

Figyelt kérdés

Tervben van a baba pár hónapja,03.30-án volt az utolsó menstruációm. Áprilisban nem jött meg,pár nap késés után teszteltem,aztán elkezdtem barnázni. Azóta 3 tesztem lett pozitív,az első kettő elég halvány volt,amit 05.01-jén csináltam sokkal erősebb. Viszont ez a barna folyás nem múlik. :/ Felhívtam az orvosomomat,hogy mi a helyzet,azt mondta,hogy valószínűleg emlékszik a szervezetem a menstruációra,szedjek magnéziumot,nem ír egyenlőre mást. Mégis aggódom,mert a derékfájás elmúlt,de görcseim sajnos vannak. Piros vér nincs,csak ez a folyás. Ma már napközben sokkal kevesebb volt,de most délután újra több.

Valaki más volt ebben a helyzetben?


2022. máj. 3. 17:00
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ. Végül úgy döntöttem,hogy bemegyek a kórházba. Azt mondta az orvos,hogy "egy nagyon pici terhesség van". Méhen belülinek látja. Én ugye nem voltam még ultrahangon,mert nem akartam túl hamar menni. Kaptam Utrogestan hüvelykapszulat,és ugye a magnéziumot fogom szedni továbbra is. Remélem minden rendben lesz.
2022. máj. 3. 20:10
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Drukkolok neked. Én 6-7 hetesen barnáztam és elmúlt a progeszterontól. Pihenj, amennyit tudsz. A legjobbakat kívánom!
2022. máj. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!