Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmondanátok a családnak,...

Elmondanátok a családnak, hogy a jön a baba ha már kész a Nifty teszt?

Figyelt kérdés

Pénteken töltöm be a 12 hetet és aznap lesz egy sima uh vizsgálatom is. Eddig minden rendben van és már van egy tökéletes Nifty genetikai eredményem is, ami kizár minden kromoszóma rendellenességet.

Hétvégén el kellene mennem egy nagy családi rendezvényre, ahol biztosan kiderülne, hogy babát várok, mert már eléggé látszik, viszont a hivatalos 12 hetes uh csak jövő héten lesz.

Szerintetek így már el lehet mondani vagy inkább ne menjek el?


2022. máj. 4. 08:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A szüleim meg a testvérem és a legjobb barátom tudták már az elején. Tágabb családi rendezvényen, ha az valaki szülinapja, eljegyzése stb. biztos nem jelenteném be. Az nem rólam szól.
2022. máj. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nem olyan program, ahol bárkinek gondja lenne ezzel, csak egy sima összejövetel. A szűk család már tudja és nekem is volt már vetélésem én abból se csinálok hétpecsétes titkot. Nyilván csak a közeli emberekre tartozik, akik törődnek velem és érdekli őket.

Amúgy meg baj sajnos később is történhet. Most jól van a baba, pár napja hallottam szívhang figyelővel és addig lesz még egy uh. Van ismerős, akivel 16, 27 és 38 hetes történt. Nem zárkózhatok be, az elmúlt hónapokban alig találkoztam valakivel, mert a nap 24 órájában rosszul voltam.

2022. máj. 4. 14:42
 13/14 anonim ***** válasza:
Hányadik baba lesz? Akkor mondod el kérdező, amikor késznek érzed magad a bejelentésre. Ha most akarod elmondani, akkor most mondod el.
2022. máj. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

3. baba

Szeretném már elmondani, bár legjobban már a karomba szeretném tartani. :)

2022. máj. 4. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!