Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire érzitek h tisztelnek...

Mennyire érzitek h tisztelnek Benneteket kismamaként az emberek? Mennyire kímélnek az idegenek?

Figyelt kérdés
Úgy értem átadják e a helyet a Bkv-n,stb.
2010. szept. 17. 10:22
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt durva kórházas sztori. A nőgyógyászati osztályon van uh vizsgáló, ugye itt 90 %ban a terhes nőket vizsgálják. Már 30 hetes lehetett a várandósságom, mikor nagyjából 10 terhes nő várt uh-ra, és ebből kb. 4en voltunk nagyhasúak. A maradék csajokon még nem látszott nagyon, gondolom a 12. heti uhra vártak. Itt a váróban nincs sok szék, de két férfi is ült, aki a terhes nejét kísérte. Egyiknek sem jutott eszébe, hogy átadja a helyét, szerintem döbbenet volt. Másfél (!!!) órát vártam, állva.

Buszon a 9 hónap alatt egyetlenegyszer ajánlotta fel egy nő, hogy a mellette lévő ülésről elveszi a táskáját, hogy le tudjak ülni:) az utolsó hónapban már nem is mertem buszra szállni, nagyon féltem, hogy megnyomják a hasamat.

De csak ezek voltak negatív élmények. Amúgy mindenki mosolygott rám az utcán, szerettem terhes lenni.

Egy főutat keresztezünk most nap mint nap séta közben, és mindig megállnak az autók, átengednek, meg terhesen is ez volt.

2010. szept. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Nekem csak pozitív élményem van ezzel kapcsolatban!

Nekem mindenki átadta volna a helyét, fiatal, idős, de mondtam, hogy nekem nincs szükségem rá. Gyereket vártam, nem beteg voltam.

A babakocsival is mindig segítenek, de csak akkor fogadom el a segítséget, ha például a villamosra szállok fel, mert hévre, buszra, trolira, vagy bármire egyedül is fel tudom rakni a babakocsit. Lépcsőnél sem szoktam megengedni, hogy segítsenek, azt is meg tudom oldani.

Postán is előre engedtek, egyszer mentem előre, akkor is csak azért, mert tél volt, a lányom beöltöztetve, bent meg 25 fok, és nem akartam, hogy beizzadjon, utána meg kint megfázzon!

2010. szept. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
hu,anyám,voltak dúrva storyk!én szerencsésnek mondhatom akkor magam,mert nekem többször adták át a helyet,mint nem!eleinte fura is volt,hisz nem voltam ehhez hozzászokva!nekem,hisz fiatal vagyok,miért adja át a helyet?kicsit kényelmetlenül is éreztem magam,de aztán ahogy nött a pocakom ugy esett egyre jobban,h le tudok ülni!ráadásul 35.hétig melóztam is(álló meló)így aztán végképp jól esett amikor hazafelé ülve utazhattam!mióta meg van a prüntyö azóta is csupa potitívum ért!ma is maga elé engedett egy férfi a közértben és hozzá tenném,h roma volt!a fiatal,fehér nö mögötte meg vágta a pofákat!mikor kisebb volt a manóm akkor sokat vittem kenguruban,de mindig átadták a helyüket az utasok!segítenek felrakni a babakocsit a jármüre,söt volt olyan is,h a villamoson a kijelölt babakocsis részröl elült a fiatala srác,h oda tudjunk menni!szóval,én több pozítivumor kaptam,mint negatívat!
2010. szept. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!