Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes terhes vagyok,...

30 hetes terhes vagyok, nagyon-nagyon vágytam erre az állapotra, a munkát 12 hetesen abbahagytam. Azóta itthon vagyok. Sajnos, egy kisváros szélén élek, elzártan és úgy érzem tisztára depressziós lettem mostanra. Ti voltatok ilyen helyzetben? !

Figyelt kérdés
Ha bemegyek a városba, v. Pestre, akkor abba nagyon elfáradok, sétálni nem nagyon tudok, meg egyedül nem is élvezet. Takarítani, lakást csinosítani sincs kedvem. Semmihez sincs. Csak sírok és várom, hogy esténként hazajöjjön a férjem. Legtöbbször este 8-kor ő az első akihez aznap szóltam... :-( Olyan nagy terveim voltak a babavárás idejére (dekupázs, hímzés, barátnőhöz járkálás), de SEMMIHEZ sincs kedvem csak nézek ki a fejemből és sirdogálok.
2008. dec. 18. 18:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Valahova a varosba kellene bekoltoznotok, mondd meg a ferjednek. Sokkal jobb lenne ott nektek szerintem.

Hivj fel baratnodet, jarj el valahova, mert meg rosszabb lesz a helyzet!

2008. dec. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szia! Nagyon megértelek, én is voltam pont így! Én pesten lakom, itt lenne mit csinálni,de mégis úgy éredztem magam mint egy puszta közepén,mert egyedül nem volt kedvem semmihez. Mindneki adta a "jobbnál-jobb" tippeket,(sétálj, himezz, fórumozz stb.amik egyébként tényleg jók) de nekem semmit nem volt kedvem elkezdeni!!!! Utáltam az egész világot, mert nem találtam benne a helyem. Tudod mi segített? El kell kezdeni valamit. Első lépésnek pl. én el kezdtem kitakarítani. Kikapcsoltam az agyam, felhangosítottam a zenét és neki láttam. Tudod milyen jó volt amikor készen lettem??? Mintha kicseréltek volna! Hidd el csak el kell kezdeni valamit, az segít. Azóta talán csak egyszer volt ilyen hülye érzésem, de most már tudom, hogy ez csak átmeneti depi.Szóval szedd össze magad és csinálj valamit! (lehetőleg olyat ami leköt és kikapcsol)

Minden jót és jobb hangulatot kívánok Neked!!!

33.hetes

2008. dec. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Ma elmegyek a postára és megvenni a párom ajándékát. Tegnap jól kibőgtem magam, párom megvigasztalt, ma azért sokkal jobban érzem magam.
2008. dec. 19. 11:19
 14/14 anonim ***** válasza:
Tudom mit erzel.A ferjemmel kulfoldre koltoztunk messze az imadott csaladomtol,baratnoimtol es egy honap mulva teherbe estem.Szoval uj kornyezet,uj allapot,egesz nap egyedul ennyi eleg volt h depi legyek.Szinte egesz nap bogtem es nem volt semmihez erom es kedvem.Aztan a ferjem annyira megsajnalt h vett nekem egy laptopot es internetet es igy mindenkivel tudok beszelni mindennap.Ezen fellelkesulve elkezdtem baratokat keresni itt kulfoldon es talaltam is foleg kismamakat es anyukakat.Csak talald fel magad es hidd el jobb lesz.Kitartas!Gondolok rad:)!
2008. dec. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!