Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes lettem. Várnátok a...

Terhes lettem. Várnátok a parotok szülinapjàig a hírrel vagy elmondanátok inkább most?

Figyelt kérdés

Teherbe estem, nem volt kifejezettem tervezve. De nem védekeztünk.

A párom születésnapja bő más fél hónap múlva lesz. Először az volt a tervem,hogy ajándékként egy kis cipőt kap és egy ultrahang képet.

A születésnapja szombatra esik és lesz egy meglepetés bulija.

Az előtt közvetlen nem szeretnèm elmondani.

Utána viszont biztos spicces lesz úgy meg nem akarom. Ill nyílván nem innék alkoholt ami lehet másnak feltűnne.

A bulin nem szeretnèm mindenki előtt közölni.

Na meg persze az is ott van, hogy nem volt kifejezetten baba project. Nem szoltam azonnal. A bulin pedig mikor? Pedig nagyon akkor szerettem volna.


A baba kapcsán abban maradtunk miutàn egyèb okokból abba hagytam a gyógyszert,hogy ha Ő jönni szeretne mi szeretettel várjuk.


2022. máj. 11. 20:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Én nem birnem másfél hónapot várni. Meg tök felesleges is.
2022. máj. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Biztosan nem várnék másfél hónapot. Egyedül mész majd a genetikai vizsgálatra? Szerintem rossz ötlet én most elmondanám neki. Persze ez csak az én véleményem.
2022. máj. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Másfél hónapot biztos nem várnék
2022. máj. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%

Nem, véletlenül sem jó ötlet másfél hónapot várni és a születésnapján közölni.

Eleve nem tervezett baba. Egyáltalán nem biztos, hogy a kitörő öröm lesz az első reakciója. És joga van minél előbb megtudni. Így tulajdonképpen elrabolsz tőle bő másfél hónapot...

Szóval a mikor? kérdésre én azt mondanám, hogy MOST mondd el. De legkésőbb holnap.

2022. máj. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
Lehet, hogy nem is fog örülni neki, ha nem tervezett. Ne a szülinapján mond el.
2022. máj. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%

Biztos nem várnék 1,5 hónapot. Azért sem, amiket itt mások már leírtak, meg azért sem, mert ha bármi történik veled ne adj isten, akkor azt sem tudja mi van. Pl. méhen kívüli terhesség, rosszul leszel, utolér az első trimeszteri állandó rosszullét, stb. Ne legyenek ilyenek, de érted na. Joga van tudni, ez mindhármótok érdeke. Szerintem sokkal cikibb 1,5 hónapig ferdíteni, kamuzni, mint most megélni együtt az örömöt és ott lenni egymásnak, ha gond van. A szülinapján már lassacskán a baráti társaságnak is be lehet jelenteni, hogy érkezik a baba.

Szerintem ez sokkal nagyobb dolog annál, mintsem hogy 6 hetet várj még a hírrel. Egy szülinap csak egy szülinap. Minden évben van.

2022. máj. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%
En elmondanam elobb, nem is birnek annyit varni plussz mivel em terveztete ki tudja hogy reagal nem a szulinapjat szemelnem ki
2022. máj. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%
Biztos nem várnék másfél hónapot csak hogy nagyobb csinnadrattával mondjam el. Meg nem biztos, hogy aznap akarja megtudni, amikor a szülinapi bulija van. Nyilván akarna majd foglalkozni a megjelentekkel is és ez a hír szerintem elég lenne, hogy ne tudjon figyelni a bulira. Meg szerintem se faire hogy ne tudja másfél hónapig. Ha örül neki, akkor szülinapi kiscipős felhajtás nélkül is fog.
2022. máj. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%
Azonnal elmondanám. Az ő gyereke is és mi van ha rosszul leszel vagy orvoshoz kell szaladni..stb..
2022. máj. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
93%

Nem, nem várnék.


Szerintem az csak rosszul sülhet el…

Már 2 hét is necces.


Ez pont olyan dolog, ami 2 emberre tartozik, együtt kell örülni neki ( vagy nem örülni)

Nem “szülinapi aji”

2022. máj. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!