Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy bajban vagyok. Elmondanát...

Nagy bajban vagyok. Elmondanátok a vélemenyeteket?

Figyelt kérdés

17 hetes terhes vagyok. A férjemmel 6 hónapja vagyunk házasok. 5 éve vagyunk együtt, 2 éve volt egy 4 hónapos "szünetünk" . És most 2 hete olyan beszélgetéseket találtam a telefonjában az unokatestvérével, hogy ki mit tenne a másikkal... Hogy szexelnének... folyamatos bókok. Ezek a szünetünk alatt voltak, de engem teljes mértékig lesokkoltak. Hiszen unokatestvérek. És ez a kedves unokatestvér az esküvőnk előtti napon is azt írta a páromnak, hogy még meggondolhatja magát. Nem tudok túllépni ezen. Folyamatos rémálmaim vannak. Undorodom a gondolattól. Rosszul vagyok és amikor eszembe jut elönt a forróság, alig kapok levegőt és szörnyen érzem magam. Teljesen depressziósnak érzem magam. Próbálok a kisbabámra gondolni de szörnyen nehéz.

A párom mindig azt mondja , hogy felejtsem el meg ezek csak szavak voltak.. de voltak olyan szerelmes üzenetek is, hogy a hajam égnek állt. Mit tegyek, hogy valahogy túllépjek ezen?? Kérlek segítsetek mert már meg fogok bolondulni.


2021. jan. 19. 08:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
76%

“We were on a break.” 😄


Viccen kívül, tedd túl magad ezen, a saját, a férjed és a kisbabátok érdekében is.

2021. jan. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
90%
Oke, elég beteg az uncsitesoval kavarni, de ez 2 éve volt, es szunetben, ugye? Mindenki hibazhat, velemenyem szerint 1x, ha ez maskor is elofordul, megmutatnam az ajtot neki. De most akkor kezdjetek tiszta lappal, oruljetek a babanak. 😊
2021. jan. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Igen 2 es ez a szünetben volt 2 éve. Köszönöm a válaszokat.
2021. jan. 19. 08:53
 4/25 anonim ***** válasza:
86%

Az első sokkon túl,először is fújjj,unokatesó,szex...😔

Én nem hinnék a férjnek.Ilyet nem ír csak úgy az ember,ráadásul,ha viszonozta,nem hiszem,hogy ennyi idő alatt elmúlt.Másik,miért tartotta meg az üzeneteket???Az egy dolog,h nem kellett volna kutakodnod,de ha ezen túllépünk,miért nem törölte ki,talán fontos neki?Vagy ez valami perverzió?Esély van,h a szünet is emitt lehetett?

Jelenleg minden rendben van köztetek?Mondjuk nem hiszem,ha a telóját nézegeted...Bizalom nem igen van....

Elbeszélgetnék ezzel az unokatesóval is.Bár a családi botrány garantált lenne.

2021. jan. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
82%
*emiatt
2021. jan. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Kedves 4es!

Azt mondta csak azért tartotta meg mert nem gondolta hpgy ebbol probléma lehet..

Igazából egy régi képet kerestem amit tudtam, hogy elküldtek egymásnak. Sosem kutakodok a telefonjában és most sem tettem volna , hogyha nem jön velem szembe egy félreérthető kép. A szünet az nem emiatt volt, hanem miattam, mert nem éreztem jónak akkor a kapcsolatot. Az idő segített. Most valoban azt éreztuk, hogy minden jó. Aztán jött ez a dolog.. természetesen hatalmas botrányt csapta. Az unokatestvére is kapott , de szerinte ezzel semmi baj nincs.. adtam neki is semmi bajt. És a családi botrány ia megvolt.

2021. jan. 19. 09:01
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Elég érdekes az unokatesós dolog...Lehet volt is köztük egysmás.Úgysem fogják bevallani az biztos.Szerintem hagyd a farncba az egészet.Mármint úgy értem hogy ne agyalj ezen.Megtörtént ami megtörtént,ezen nem tudsz változtatni.Az igazat úgyse fogod megtudni soha.Gondolj a babára.Ha észreveszed esetleg hogy ismét kavarnak vagy mással kavar akkor lépj ki a kapcsolatból ha megteheted.Ne idegesítsd magad főleg most ne hogy babát vársz
2021. jan. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
58%
Vannak még nő rokonai???Nem azért de ez beteg!!!Sőt az unokatesó is...
2021. jan. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom kérdező,így már kerekebb a történet.

Azért unokatesó akkor elég beteg,ha ezt normálisnak gondolja.Jól tetted a számonkérést!

Ha valóban nincs semmi,és férjed részéről nem is lehet,akkor itt szintén az idő segíthet.

2021. jan. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
4esvoltam,lemaradt.
2021. jan. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!