Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes lettem. Várnátok a...

Terhes lettem. Várnátok a parotok szülinapjàig a hírrel vagy elmondanátok inkább most?

Figyelt kérdés

Teherbe estem, nem volt kifejezettem tervezve. De nem védekeztünk.

A párom születésnapja bő más fél hónap múlva lesz. Először az volt a tervem,hogy ajándékként egy kis cipőt kap és egy ultrahang képet.

A születésnapja szombatra esik és lesz egy meglepetés bulija.

Az előtt közvetlen nem szeretnèm elmondani.

Utána viszont biztos spicces lesz úgy meg nem akarom. Ill nyílván nem innék alkoholt ami lehet másnak feltűnne.

A bulin nem szeretnèm mindenki előtt közölni.

Na meg persze az is ott van, hogy nem volt kifejezetten baba project. Nem szoltam azonnal. A bulin pedig mikor? Pedig nagyon akkor szerettem volna.


A baba kapcsán abban maradtunk miutàn egyèb okokból abba hagytam a gyógyszert,hogy ha Ő jönni szeretne mi szeretettel várjuk.


2022. máj. 11. 20:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
92%

És ha nem is akarja?

Ne cseszd már el a szülinapjat.

2022. máj. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
90%
Nem várnék. Nekem 6. héten kezdődtek a brutális rosszullétek, amik a nevével ellentétben nem reggeliek hanem egész naposak, 8. héten pedig elkaptam valami iskolakezdős taknyot az unokaöcsémtől amire ugye már nem szabadott csak úgy bármit bekapkodni, szóval gyorsan kiderülhet magától a dolog.
2022. máj. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
88%

Biztosan nem várnék.

Kiscipőt meg így is vehetsz neki ha akarsz

2022. máj. 12. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
90%
Ne kösd össze a szülinappal. Nagyon rossz ötlet. Mondd el neki most.
2022. máj. 12. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
93%
Á, várd meg inkább míg megszületik és jövőre add oda neki!
2022. máj. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Az ő gyereke is és te még 1,5 hónapot akarsz várni hogy elmond neki? Lehet velem van a baj de ezt szerintem egyből el kéne mondani, hisz ő az apja. A helyében nagyon kiakadnék rád ha nem szólnál egyből. Attól még dughatsz el kiscipőt a házban hogy megtalálja vagy amit akarsz.. de nem normális ezt a leendő apa elől titkolni.
2022. máj. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
50%

A te döntésed, mikor mondod el. Egy két hét bele férne még, de másfél holnap nagyon sok.

Egyébként én sem kötném össze a születésnapjával. Hagy maradjon már meg annak az embernek az a nap XD

2022. máj. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Másfél hónapig titkolózni?

Én a másnapot alig bírtam ki hogy hazajöjjön a férjem, mert telefonon nem akartam.

2022. máj. 13. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!