Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem tud józanul gondolko...

Miért nem tud józanul gondolkodni ha terhes egy nő???

Figyelt kérdés

Napok óta mást nem lehet olvasni minthogy 3x teszi fel ugyan azt a tesztet....

Megkérdezi hogy mit lehet enni terhesen?!

Az hogy eszükbe se jut a Google-t használni már vicc.

Mi van a nőkkel??

Miért megy el az agyuk terhesen??????


2022. máj. 30. 09:32
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
82%
Bipoláris vagy. Az egyik pillanatban elítéled, hogy vitát generálnak az emberek, majd elkezdesz vitázni a kérdésed alatt, ami a Terhesség kategóriában teljesen offtopik vitagenerátor.
2022. máj. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 A kérdező kommentje:
200x hogy pozítív vagy negatív??? Ugyan az a kép mensi elött 7 nappal??? Azért itt már nagy a baj!tegye ki 1x!kap rá választ azt teszteljen másnap!
2022. máj. 30. 13:56
 33/47 A kérdező kommentje:

Szuper fusztrált és bipoláris vagyok .

Köszönjük a sok okasnak!.értelmezve olvasni sokat segít!

2022. máj. 30. 13:57
 34/47 A kérdező kommentje:
*Frusztrált
2022. máj. 30. 14:29
 35/47 anonim ***** válasza:
87%

“En is csak 1 kérdést fogalmaztam meg mint mindenki más itt!😉

Ha neked ez a kerdés nem tetszik vagy nem hasznos nem kell válaszolni🤣🤣🤣”


Pontosan ez igazok azokra a kerdesekre is, amiket te most lehurrogtal:) ha nem tetszik egy kerdes, gorgess tovabb es foglalkozz vele

2022. máj. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
100%

Mennyien élnek ebben a virtuális valóságban.

Elképesztő, hogy valaki annyira magáénak érzi ezt az oldalt is, hogy, mint valami GyK Őrmester járőrözik a kérdések között, és eldönti, mi hülyeség, mi nem, ráadásul őt még "zavarja" is, olyannyira, hogy egész nap ezen kattog, meg fejből tudja, a héten hányszor volt megkérdezve, sőt, íráskép meg százalékok alapján "tudja", hogy ugyanaz a személy írja.

Hát... Nem lennék a helyedben, ha egy netes fórum ennyire felzaklat. Mi van akkor, mikor a való életben is jön egy zavaró dolog? Szanatórium? 😃

2022. máj. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 A kérdező kommentje:

Bocs h tudom h hányszor ír ki egy ember ugyan azt a kérdést!

Igen látom mert ha lehet segítek amennyire tudok(talán ez nem bűn)

De miután 3 napig 3x futok bele ugyan abba a kérdésbe ugyan azzal a fotóval azért az már gáz.

Bocs hogy empátiával próbálok hozzá állni a kérdezőhöz de ilyenkor már nekem is elfogy a cérna!nyilvan vagyok annyira inteligens h nem rúgok bele!de igen most jól esett kiírni és látni más hogy áll ehhez a dologhoz!

Látszik ,h ki az aki csak hisztizni és kötekedni jár ide!

😉

2022. máj. 30. 18:40
 38/47 anonim ***** válasza:
72%
Tényleg látszik.
2022. máj. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
95%
Igen, roppant empatikus és "inteligens" vagy 😂
2022. máj. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 A kérdező kommentje:

Hát nálad biztos!

😉

2022. máj. 30. 18:48
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!