Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem tud józanul gondolko...

Miért nem tud józanul gondolkodni ha terhes egy nő???

Figyelt kérdés

Napok óta mást nem lehet olvasni minthogy 3x teszi fel ugyan azt a tesztet....

Megkérdezi hogy mit lehet enni terhesen?!

Az hogy eszükbe se jut a Google-t használni már vicc.

Mi van a nőkkel??

Miért megy el az agyuk terhesen??????


2022. máj. 30. 09:32
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
3%

Na a 19-es is ékes példa.

Egy véleményt sem képes megfogalmazni butázás nélkül.

Vajon akkor a véleménye meg a "tapasztalata" mennyire lehet hiteles, ha erre sem képes, hogyan kulturáltan nyilvánuljon meg? A helyesírásról ne is beszéljünk.

Akkor mit várjunk?

2022. máj. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 A kérdező kommentje:

20


En is csak 1 kérdést fogalmaztam meg mint mindenki más itt!😉

Ha neked ez a kerdés nem tetszik vagy nem hasznos nem kell válaszolni🤣🤣🤣

2022. máj. 30. 11:56
 23/47 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező ezt én sem értem amit sokan itt leművelnek.Nem szoktam ilyen kérdésekre kommentelni mert nincs értelme.Mi is ÉVEK óta próbálgatjuk de nem írtam ki ilyen jellegű kérdést soha.

Lombik kezeléseken is túl vagyok,mindig csak majdnem sikerült de a józan eszem még megmaradt így is.Mindenki azt ír ki amit akar amúgy,én jókat mosolygok rajtuk azt kész:D

2022. máj. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
65%
Meg kell mondani ha valaki h.ülye, mert lehet hogy nem tudja és akkor úgy marad. :D
2022. máj. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
63%

Persze, szép is lenne, ha az orvostól vagy szaktanácsadótól is ha megkérdeznének valami "hülyeséget", akkor ott nekiállna hülyézni meg butázni...

Na ez különbözteti meg a faragatlan, indulatkezelési problémákkal küzdő alsó középosztálybelit meg a kultúr embert.

Hiába van valakinek ilyen-olyan tudományos tapasztalata, mikor átadni nem tudja értelmesen, csak szitkozódásokkal fűszerezve. Innentől kezdve ennyit is ér az egész.

2022. máj. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
86%
Az a baj, hogy olyan dolgokon veszekedtek, amin úgysem fogtok tudni változtatni. Mindig lesz olyan ember aki a megmondó és qrva okos, és mindig is lesz olyan ember aki kiírja azt is, hogy a hóembernek jót tesz-e a meleg. Azzal nem oldotok meg semmit, ha egymást primitív baromnak hívjátok. Igazából azt tényleg nem értem, hogy ha szerintetek baromság amit kiír valaki, miért nem görgettek tovább? Miért van az bennetek, hogy “na most majd jól oda kommentelem, hogy idióta, majd tanul belőle!!!”? Nem fog tanulni belőle, csak lehet, hogy egy olyan embernek szóltok be, aki igazából nektek semmit nem ártott, csak kíváncsi, ezzel elveszitek az egésztől a kedvét, legyen szó akármiről. Igazából ez lett volna a célotok? Mert az biztos, hogy élőben legtöbbetek nem mondana ilyeneket, mint amiket leírtok, akkor írásban másba miért kell szöget ütni? Úgyis lesz mindig olyan ezen az oldalon, aki titeket felidegesít, ha mindenkibe beleálltok, attól semmi nem fog megoldódni. Max az ideget adjátok ki magatokból egy olyan emberre, aki nektek semmit nem ártott. Az utcán is ezt csináljátok? Néha már olyan, mintha ti csak azért járnátok fel, h felbsszátok magatokat, mert nincs jobb dolgotok.
2022. máj. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
100%
26-os 👍
2022. máj. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
69%

Informatikus vagyok, napi szinten fárasztanak olyan dolgokkal, ami nekem oltári hülyeség, ők viszont nem tudják, mert nem szakmabeliek.

Küldjem el őket az anyjukba, mert nem tudtak rákeresni a probléma megoldására a neten?

Ha elmentek a NAV-hoz és kiálljátok a sort az ügyfélszolgálatig, akkor küldjön el titeket az ügyintéző azzal, hogy miért nem guglizod ki, nyomorult? Ha a kórházban megkérdezed az orvost, hogy mit jelent az adott lelet, akkor röhögjön ki, hogy még ennyit se tudsz a lepkényi agyaddal értelmezni?

Mindig van olyan, aki többet tud az adott témáról, de ezért lenézni valakit komoly mentális problémára vall.

2022. máj. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:

26

Totál igazad van!!!

De nem kellene a hülyeségre 3x kerdést kiírni ,és amit józan paraszti ésszel is tudunk azt sem kéne megkérdezni.

Nyilván mind a két oldalon vannak hibák.


Régebben ez az oldal egy hasznos oldal volt.

Nem olvastam a kérdések alatt vitát és nem generálták.

most meg....

2022. máj. 30. 13:48
 30/47 anonim ***** válasza:
26%

Amúgy...

Kicsit másik oldalról, bár én nem tettem itt ilyen kérdést, valahogy megértem őket.


Az első terhességemet elvesztettem, még a szívhangig sem jutottunk el.


Most 12 hetes vagyok és a szívhangig olyan szinten ki voltam idegileg (ugyanis valószínűleg később fogant, ezért nem túl hamar lett meg), hogy valóságosan a rosszullétbe hajszoltam magam.

Alig bírtam létezni és nem arra gondolni minden percben, hogy úristen megint megtörténik. Megint vérben fogok fetrengeni, a kórházban meg rommá aláznak (eléggé traumatizált azt hiszem ami akkor történt).


Olyan szintű irrealitásba léptem át, hogy az valami elképesztő volt. És közben tudtam, hogy ez nem normális, egyszrűen nem tudtam lekapcsolni.

(Azóta kutya bajom, szerintem egészséges mértékben izgulok, nem is igazán aggódásnak hívnám)


Szóval el tudom képzelni hogy aki 200x ugyanazt a tesztet kiteszi, hátha, ilyen szinten kétségbeesett és ezért nem gondolkozik józanul.

2022. máj. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!