Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » I'smertek olyat, aki terhesen...

I'smertek olyat, aki terhesen lett COVID-os, vagy terhesen oltatott, és tényleg lett is valami baja belőle neki, vagy a babának?

Figyelt kérdés

Ugye sokan megúszták, nem volt vészesebb terhesen covidosnak lenni, mint egyébként, ellenben az oltással sokan dilemmáztak.

Sok esetben nem lett semmi baj, senkinek, de engem olyan történetek érdekelnek, ahol terhesen az anya elkapta a covid-ot, és lett is valami baja a babának, vagy neki, vagy beoltották coviddal terhesen és abból lett valami baj. Ismertek ilyet? Ha igen, melyik történt és mi lett a baj, vagy a következmény?



2022. jún. 12. 18:25
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
72%
8:20 orulj neki, h a babát nem lehet beoltatni! Ne haragudj rohadtul orulj neki, h a 6 évesnek semmi baja! Azt is kívánom, h így maradjon!!! De ekkor buta, felelőtlent, h be oltattad a gyereked egy olyan szerrel amiben azt sem tudja a lakosság 99% ka higy mit tartalmaz! Ezért van a rengeteg beteg, és elhalálozások!!! Legyen már eszed!!!😡
jan. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
44%

21, bizonyára attól lennél boldog, ha azt olvasnád, hogy azóta meghalt, megnyomorodott, autista lett... de ki kell ábrándítsalak, nem történt meg, makkegészséges azóta is.

Tudom, tudom, majd.

jan. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!