Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kémiai terhesség után vérzés?

Kémiai terhesség után vérzés?

Figyelt kérdés

Sziasztok

4 napot késett a vérzésem és volt hcg a szervezetemben.

Vasárnap délután jött meg normális mennyiséggel.Hétfőn délelőtt nagyon véreztem de délutántól már kevésbé. Ma szinte csak pecsételés.

Tudom, hogy holnap még megindulhat. De létezik ,hogy ennyivel vége? Doki szerint egy erősebb menstruáció lesz de ez idáig egy gyengének tűnik.



2022. jún. 14. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Szia ! Hcg mindig van a szervezetben, csak kis mennyiség . 4 napos késés nem vetélés, csúszott csak a ovud . Nyugi !
2022. jún. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem nem ovu csúszott!

Magas hcg volt a szervezetemben!

2022. jún. 14. 15:41
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az 5.lombik volt kémiai terhesség, de nem volt erős a menstruációm. Én is azt hittem erősebb lesz. Lombiknál ráadásul szedni kell progeszteront is, hogy tuti jó vastagságú legyen a méhnyálkahártya.

Az én esetemből kiindulva létezik, hogy ennyi volt nálad is.

2022. jún. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3-as

Köszi

2022. jún. 14. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!