Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi ez a fájdalom?Durva émelygés

Mi ez a fájdalom?Durva émelygés

Figyelt kérdés

Sziasztok. 5 hetes terhes vagyok pontosan a mai napon.

A tesztjeim kb már 1 hete halvány pozitívak voltak,a ma reggeli teszt pedig már szép erős pozitívak. ( csattolok majd képet)

Kb 2 napja elkezdtem pisilni de kb óránként kell mennem,aztán amikor fekszem az ágyban furcsa módon bele szúr a hasam alatt és ami bosszantó az az hogy rendesen érzek fájdalmat a húgycsőben is, ilyen szurka szerű fájdalom tart 5 percig aztán újból aztán elmulik és már nem is érzem. Lehet hogy csak kisugárzik oda a hasszurka és csak azért érzem ezt?

Megnyugtató hogy a tesztjeim mosmar full pozitívak szóval így legalább tudom hogy a Hcg szint növekszik,DE az este előszó olyan émelygés tört rám hogy azt éreztem hogy el fogok ájulni, le kellet feküdnöm és éreztem hogy forog a szoba velem,aztán a párom hozott vizet és én meg úgy feküdtem kb 30 percet aztán enyhült.

Ma reggel szintén szédülök de mar nem ugy mint az este ,émelygés hát az megvan rendesen,soha nem gondoltam volna hogy ténylegesen így lehet émelyegni terhesseg elején.

Szóval szerintetek a húgycső fájdalom normális?

Amugy nem vagyok felfázva szerintem,mert tudom milyen az az égető pisi amikor felvagyok fázva és ez most szerintem kizárt.


2022. jún. 30. 09:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Már megszületett ☺️ Most 4 hónapos.
2022. jún. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Gratulálok hozzá 😘😘😘
2022. jún. 30. 16:14
 13/13 anonim ***** válasza:
Köszi 😊
2022. jún. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!