Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszteri barnazas...

Első trimeszteri barnazas miatt kit mitől és meddig tiltott a dokija?

Figyelt kérdés
Nekem csak az ügyeleten mondták, hogy ne legyen szex, ne emelgessek, ne hasznaljak tampont, ha esetleg fürödni mennénk, de az en orvosom semmit nem mondott. Pl ha már elmúlt a barnazas, nalatok engedtek a házas életet? Csak a 15. heten negyek a dokimhoz, most 10 hetes vagyok.
2022. júl. 23. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezeket mondták nekem is, plusz sok pihenés. 12.héten szűnt meg, de továbbra is pihenésre voltam ítélve.
2022. júl. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem progeszteront írt fel, de tiltani nem tiltott semmitől.
2022. júl. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Progeszteront kaptam, + pihenés a 13. hétig. Se séta, se biciklizés, kb. szobafogság. És szextilalom. Viszont a 2. trimeszterben már szabad volt minden, mert megszűnt a gond.
2022. júl. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmit sem tiltott, mivel progeszterin hiány miatt volt, attól szexelni még lehet. Tampont terhesen amúgy se lehet használni
2022. júl. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!