Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki milyen terhes vitamint...

Ki milyen terhes vitamint javasol ? Kinek mi vált be ? Pró kontra ?

Figyelt kérdés

Femibion 0-val kezdtem 6 hónapig tervezés alatt, majd ugye most már 1-et szedek, viszont a nőgyógyász javasolta, hogy váltsak gravidára mert az “jobb” elvileg.

(Viszont ismerőseim között akik gravidát szedtek azt mondják hogy sokat híztak nagyon,

én pedig a femibionnál nem vettem ilyet észre, hiztam persze de nem olyan durván.)

Szerintetek ?

Tényleg annyival jobb a gravida hogy megéri váltani ?



2022. aug. 9. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Gravidàtól hánytam.



Soha semmi mástól, és rosszullétem sem volt a terhesség alatt, de ha a Gravidát bevettem, 10 perc múlva remegve adtam ki magamból.


Elevitet, Jutavitet és Femibiont szedtem.


Az első kettőnek a méretébel volt gondom.

Túl nagy a tabletta nekem.


Másik gyerekkel a DM AZ-mama vitamint szedtem


Amugy az értékei mindegyik mellett rendben voltak.

Vasat kellett pótolnom, de azt nekem nem terhesen is.


Plusz szedtem 1000mg kalciumot és magnéziumot a fogaimra ( egy sem romlott el, pesig hajlamos vagyok.. bár a dokim a későbbi csontritkulás elkerülése miatt javasolta)

2022. aug. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Itt van, hogy kinek mi jött be - közel 300 szavazat: https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..

És hogy mi nem (100+): https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..

Bár szerintem a GAL-t nem lehet egy kalap alá venni a többivel, mert tudományosan kikezdhetetlen, még D-vitaminból is van benne elég, amit kb. az összes többihez hozzá kell szedni.

2022. aug. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Első terhessègem alatt Gravidàt szedtem,attòl hànyingerem volt.Most Jutavitet szedek,ettől is hànyingerem volt.De miòta vacsi utàn veszem be,semmi mellèkhatàsa nincs.Ìgy ajànlom a Jutavitet,pròbàld meg,olcsò ès hatàsos is.
2022. aug. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Én gravidát szedtem, nekem bevált. Nem hánytam tőle és egész terhesség alatt 5kg-ot híztam.

De ez nagyon egyedi, hogy kinek mi jön be. Ha lesz következő terhességem, akkor a gal babaváró vitaminját fogom szedni.

2022. aug. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Én femibiont szedek és semmi bajom, de nekem azt mondta a doki bármit szedhetek. Ahogy előttem is mondták ez szervezet függő is lehet, esetleg még a czeizelnek érdemes utána nézni:)
2022. aug. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Én Czeizelt szedtem.
2022. aug. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Czeizer,elevit
2022. aug. 10. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%

Femibion 1

Semmi bajom tőle, nekem be vált.

2022. aug. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%
Én a nőgyógyászom javaslatára szedem a Femibiont, most már a 2-t. Nekem semmi bajom tőle, nem hányom ki és nem híztam miatta. Én még a Czeizelen gondolkodtam, de úgy voltam vele, hogy hallgatok az orvosomra.
2022. aug. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
87%
Femibiont szedtem végig, szülés után is, mert szoptattam 16 hónapig. Ezek mellett Lifecare halolaj,magnézium,zöldalga. Jutavit aszkorbinsavat, D-vion D vitamint. Nem lettem covidos, nem lyukadtak a fogaim stb. Összesen 10-12 kilót híztam, de ebből az első pár napban lement 7 kiló gyerekkel meg minden egyébbel együtt. Gyerekem sem lett nagy, 3110 gramm, időben is született.- Persze ezer meg egy tényező befolyásolhatja ezeket, de nálunk rendben volt minden. Vérvételek, cukorterhelés is.
2022. aug. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!