Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megtudnátok esetleg nyugtatni?

Megtudnátok esetleg nyugtatni?

Figyelt kérdés
7 hetes vagyok, most véreztem pisilésnél, rendesen piros színű volt, törlésnél jól látható. Párom hamarosan jön értem, és megyünk orvoshoz, de kérlek addig írjatok nekem ha tudtok, pozitív végkimenetelt vérzés esetén. Sajnos még 2 hete volt barnázásom, már akkor bepánikoltam, de utána látott orvos, és azt mondta minden rendben. Most viszont más a helyzet, ez már nem barnázás, és baromira izgulok, megszeretnék nyugodni kicsit mert tudom hogy a stresszel csak rosszabbat teszek. Köszönöm! :(

2022. szept. 2. 13:20
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
85%
Azt mondják a piros vérzés nem jó jel, viszont még bármi lehet. Olyan is van, akit elönt a vér és egészséges babája születik. Kitartást kívánok ❤️
2022. szept. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
93%
Hematóma is ürülhet ilyenkor, elég gyakori. Mindenképp jó jel ha nem görcsölsz. Drukkolok. Majd írj mi lett.
2022. szept. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
92%
Majd írd meg mi lett, drukkolok
2022. szept. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
Hát éjszaka arra keltem, hogy görcsöltem eléggé, és más görcs is volt kicsit mint ami szokott, de hamar elmúlt, reggel nem volt vérzés, csak most.. második pisinél is volt törlésnél. :( Remélem jól végződik azért. Ennyire még sosem aggódtam.. Köszönöm, írok majd!
2022. szept. 2. 13:38
 5/46 anonim ***** válasza:
100%
Én is sok olyat hallottam, hogy valaki vérzett és heamatoma volt. Majd írd meg mi lett. Drukkolok hogy ne legyen semmi gond.
2022. szept. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
85%

Nekem a 17.hétig 7x öntött el a vér.

Volt, hogy mire kiértem a mosdóba, a zoknkmban tocsogott már.


Egyik alkalommal sem latott semmit a doki. Nem hematoma volt. Örök rejtely marad.


11hónapos a lányom azóta.

2022. szept. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
91%
Jelen, 5-7 hétig véreztem folyamatosan. Egészséges kisfiam született. Te is tudod, hogy lehet nem lesz jó vége, de az is lehet, hogy minden rendben lesz. Erre kell koncentrálnod. Lehet kinevettek de én jól megmondtam neki, hogy te márpedig itt maradsz :D. Kitartás, szorítok!
2022. szept. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:
6-os uhh az tényleg durván hangzik... Nem is értem hogy lehet ez hogy ilyen szintű vérzésnél nem tudják mi okozta. De az jó hír hogy végül minden rendbe lett.
2022. szept. 2. 13:50
 9/46 A kérdező kommentje:
7-es, Köszönöm, ez biztató. Aranyos szerinte, hogy így álltál hozzá, lehet nekem is be kéne fenyítenem, hogy márpedig innen sehova :) Nagyon remélem hogy nem lesz gond, és hogy az ügyeletről sem hajtanak el!
2022. szept. 2. 13:53
 10/46 A kérdező kommentje:
szerintem*
2022. szept. 2. 13:53
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!