Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megtudnátok esetleg nyugtatni?

Megtudnátok esetleg nyugtatni?

Figyelt kérdés
7 hetes vagyok, most véreztem pisilésnél, rendesen piros színű volt, törlésnél jól látható. Párom hamarosan jön értem, és megyünk orvoshoz, de kérlek addig írjatok nekem ha tudtok, pozitív végkimenetelt vérzés esetén. Sajnos még 2 hete volt barnázásom, már akkor bepánikoltam, de utána látott orvos, és azt mondta minden rendben. Most viszont más a helyzet, ez már nem barnázás, és baromira izgulok, megszeretnék nyugodni kicsit mert tudom hogy a stresszel csak rosszabbat teszek. Köszönöm! :(

2022. szept. 2. 13:20
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
100%
Hogy vagytok azóta kérdező? :)
2022. nov. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 A kérdező kommentje:
Jól vagyunk köszönjük, már 16 hetesen :)
2022. nov. 10. 09:11
 43/46 anonim ***** válasza:
100%
Jajj de jó, gratulálok. :) Boldog babavárást!
2022. nov. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 A kérdező kommentje:
Hiába tartott ki, 20.héten meg kellett szakítani a terhességet rendellenesség miatt. :'(
2023. jan. 3. 13:59
 45/46 anonim ***** válasza:
Borzasztóan sajnálom, erre nem is lehet mit írni. :( Pedig annyira szurkoltam nektek. Ez a rendellenesség csak a 20. héten derült ki? Pedig azt hinné az ember, hogy akkor már nyugodtabb lehet.
2023. jan. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 A kérdező kommentje:
Hát azért köszönjük szépen utólag is a szurkolást :( 19.héten derült ki, a második genetikain. A sors valahogy most mégsem akarta Őt nekünk, pedig mi nagyon. Ez van, el kell fogadni :(
2023. jan. 3. 14:40
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!