Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megtudnátok esetleg nyugtatni?

Megtudnátok esetleg nyugtatni?

Figyelt kérdés
7 hetes vagyok, most véreztem pisilésnél, rendesen piros színű volt, törlésnél jól látható. Párom hamarosan jön értem, és megyünk orvoshoz, de kérlek addig írjatok nekem ha tudtok, pozitív végkimenetelt vérzés esetén. Sajnos még 2 hete volt barnázásom, már akkor bepánikoltam, de utána látott orvos, és azt mondta minden rendben. Most viszont más a helyzet, ez már nem barnázás, és baromira izgulok, megszeretnék nyugodni kicsit mert tudom hogy a stresszel csak rosszabbat teszek. Köszönöm! :(

2022. szept. 2. 13:20
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
87%
Szívből kívánom, hogy minden rendben legyen. Nekem “csak” pecsételő vérzésem volt 7 hetesen, ugyanezt mondták, mint neked. Már lassan 36 hetes vagyok 🙂. Kitartás!
2022. szept. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
88%
Azert mondjuk progeszteront adhattak volna. Hematomat nem lattak? Az is lehet h volt itt egy masik baba is aki elment azert vereztel. Kivanom h minden rendben legyen
2022. szept. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
100%
És haza engedtek vagy megfigyelnek?
2022. szept. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 A kérdező kommentje:
Progeszteront irtak irtak fel, azt elfelejtettem írni! Mondták hogy befekudhetek de több vizsgálat nem lesz csak pihenni, meg ha valami baj lenne, de nem maradtam így hogy további vizsgalatokat nem csinalnak.
2022. szept. 2. 19:29
 35/46 anonim ***** válasza:
89%
#31 vagyok. Szerintem is jobb, ha otthon nyugalomban pihensz. Sajnos ha olyan történne ilyenkor ott sem tudnak mit tenni. Otthon meg csak kényelmesebb. Én is progeszteront kaptam akkor.
2022. szept. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
100%
Pihenj sokat, ha lehet ne hajolj, ne emelj, ne erőltesd magad. Minden jót kívánok 😘
2022. szept. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!❤️
2022. szept. 2. 20:42
 38/46 anonim ***** válasza:
100%
Azóta hogy vagytok kérező?
2022. szept. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 A kérdező kommentje:
Még másnap volt egy kis darabos vérszerű (Bocsánat, nem túl guszta, de nem tudom máshogy leírni) meg barnázás, de harmad nap elmúlt azóta semmi. Kicsit a darabos vér miatt aggódom, remélem nem az volt amire gondolok.. De gondolom az több lett volna, illetve jobban fájt volna. Plusz ha pénteken minden rendben volt, szombatra csak nem történt változás. Kösz az érdeklődést! :)
2022. szept. 6. 11:03
 40/46 A kérdező kommentje:
Köszönöm* Bocsi, nem kösz akart lenni :D
2022. szept. 6. 11:07
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!