Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megtudnátok esetleg nyugtatni?

Megtudnátok esetleg nyugtatni?

Figyelt kérdés
7 hetes vagyok, most véreztem pisilésnél, rendesen piros színű volt, törlésnél jól látható. Párom hamarosan jön értem, és megyünk orvoshoz, de kérlek addig írjatok nekem ha tudtok, pozitív végkimenetelt vérzés esetén. Sajnos még 2 hete volt barnázásom, már akkor bepánikoltam, de utána látott orvos, és azt mondta minden rendben. Most viszont más a helyzet, ez már nem barnázás, és baromira izgulok, megszeretnék nyugodni kicsit mert tudom hogy a stresszel csak rosszabbat teszek. Köszönöm! :(

2022. szept. 2. 13:20
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
100%
5-8 hét között nagyon sokat véreztem, rettegtem hogy elveszítem a babát (bár nekem semmilyen görcsöm nem volt). Én is megbeszéltem vele hogy maradnia kell, nem jöhet ki onnan. Olyan jól sikerült, hogy túlhordtam 9 nappal és akkor is csak császárral jött ki 😂 egészséges nagy fiú már :)
2022. szept. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
22%

Azért meséljétek már el, miért lettem lepontozva?!


6#

2022. szept. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 A kérdező kommentje:

11-es, köszönöm hogy leírtad a tapasztalatod!

12-es én mindenkit felpontoztam, örülök a válaszoknak.

2022. szept. 2. 14:28
 14/46 A kérdező kommentje:
Most voltam mosdóba, már rendesen vérzek, mintha megjött volna... Nagyon félek, ez már nem lehet normális :(
2022. szept. 2. 14:38
 15/46 anonim ***** válasza:
100%
Akkor irány az orvos amilyen gyorsan csak lehet
2022. szept. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 A kérdező kommentje:
Most tudott még csak indulni párom, hamarosan itt lesz, és megyünk... :(
2022. szept. 2. 14:39
 17/46 anonim ***** válasza:
100%

Ne stresszelj, bár tudom hogy ebbe a helyzetbe hiába is mondom, de próbálj arra gondolni, hogy semmi baj nem lesz, lehet egy kis heamatoma áll a háttérben

De készülj arra is, hogy lehet hogy bent tartanak pár napra megfigyelésre

2022. szept. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
100%
A nőgyógyászati ambulancialára kell ilyen esetben menni, nem ügyeletre ha ez segít
2022. szept. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 15 hetesen volt konkrét piros , de kevés vérzésem, nem találták az okát. 6 hónapos a kisfiam. Ez sajnos kétesélyes dolog. Mindenesetre nem jó jel, hogy már volt ezt megelőzően barnázásod. De bízzunk a legjobbakban.
2022. szept. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
100%
A kerdezőt már biztos vizsgálják. Drukkoljunk neki!
2022. szept. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!