Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tudtam hogy terhes vagyok!...

Nem tudtam hogy terhes vagyok! Nagy bajt okozhattam? 7.hétben járok a terhességemnél,e-héten derült ki.. Semmi tünet nem volt,negatív tesztek hada. Labor hcg kimutatta. Viszont az aggodalmam oka az. Hogy 2 hétig voltunk Hollandiában barátoknál.

Figyelt kérdés

Szóval ez az utóbbi 2 hetem

4-6.hétig

Ami azt jelenti hogy a 2 hét alatt,jó sok coffe shopot meglátogattunk,sok sütit fogyasztottunk..

Gondoltam egyszer vagyunk hollandba,illetve fiatalok miért ne.

Mikor megtudtam a dolgot azóta stresszben vagyok,hogy sokat árthattam-e a babámnak..

Nyílván semmi ilyenhez nem fogok nyúlni..még a kv-t is letettem..

Légyszi ne ítéljetek el..



2022. okt. 2. 16:09
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Regnap felhívtam a nődokim..

Aztmondta hogy semmigond nincsen a 8.hétig..

Mert sokan nemtudják az első pár hétben hogy azok,és fogyasztanak,isznak egyéb dolgokat.

Nyílván ezért kértem ki a véleményeteket,hisz ha több embertől olvasom/hallom akkor az jobban megerősít a dolgokban.

De más nődokit is megkérdezek erről

2022. okt. 2. 16:59
 12/27 anonim ***** válasza:
89%
Műtőben dolgoztam, szòrt röntgensugár közelèben, majd 10 òrát repültem oda-vissza, egytròpusi útra mentünk. Ez mind a megtermèkenyülès közben/után volt, fogalmunk sem volt ròla nekünk sem. Semmi problèma nem volt, pedig hát azèrt ez már sugárzás, nem sok dòzis, de mègis DNS-re hathat. Nyugalom, pár füves sütitőp semmi problèma nem leag, szedd a folsavat, csináltass Prenát +fizetős genetikai UH-t. Minden okè lesz! ;)
2022. okt. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
16%

12!

Az addig oké, hogy csináltasson Prenát meg fizetős uh-t. De az a gyereket már nem hozza helyre,ha valami baja lett!

2022. okt. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
80%
Okè, akkor mit csináljon, vetesse el, mert lehet beteg lesz? Ez mindig mindenkinèl benne lehet a pakliban, csak úgy mondom. Hányan szednek különfèle gyògyszereket, Covid-oltás mizèria, berúgás, cigizès terhesen?? Nem ritka, sajnos, akkor most pár vicces süti miben más, mint ezek a rizikòtènyezők? Semmiben. Sőt!
2022. okt. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
93%

Én soha nem fogyasztok és nem is tervezek füvezni, de ha gyógyászati célra is használják, akkor nem hiszem, hogy baja lesz. (Persze, tudom, sok gyógyszer is tilos terhesség alatt, de akkor is...)

Ha a dokid is ezt mondta, hogy nem lesz baj, akkor nyugodj meg.

2022. okt. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
50%

15: Nem terhesség alatt használják “gyógyászati” célra, hanem rákosoknál. És náluk sem a gyógyító ereje miatt, hanem a kedélyjavító hatásáért…

Tehát ez a párhuzam nem állja meg a helyét.


De ettől függetlenül szerintem sem lesz ennyitől semmi baj, ha egyébként egészséges lenne.

2022. okt. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
88%
Semmi baja nem lesz. Nincs köztetek még közös véráramlás.
2022. okt. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nyílván ha tudtam volna nem csináltam volna ilyeneket..

2022. okt. 3. 07:11
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
13 és ha valami baja van a gyereknek akkor az sem biztos, hogy a fűtől. Elárulom egy ismerősöm úgy tudta hogy nem lehet gyereke. 4 hónapos terhes volt mikor kiderült. Egy Karacsonyi-szilveszteri időszak után. Köszöni szépen van egy csodálatos, egészséges 6 éves kislánya. Nyilván ha az ember tudja mindenre is figyel. De azért ez nem olyan hogy Jajj ittam/fuveztem aztan a gyerek meg beteg lesz. Ennél azért picit jobban vagyunk összerakva.
2022. okt. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Az is aggaszt a legjobban hogy ugye ahogy olvastam hogy a thc fél év mire kiürül a szervezetemből..félek hogy pont a pici is kap belőle

Mikor összeköttetésben leszünk.

Feladtam ezt az egész babaprojektet,belecsaptam a lecsóba 1szer életembe,és tessék örök életemig aggódhatok..

2022. okt. 3. 21:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!