Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tudtam hogy terhes vagyok!...

Nem tudtam hogy terhes vagyok! Nagy bajt okozhattam? 7.hétben járok a terhességemnél,e-héten derült ki.. Semmi tünet nem volt,negatív tesztek hada. Labor hcg kimutatta. Viszont az aggodalmam oka az. Hogy 2 hétig voltunk Hollandiában barátoknál.

Figyelt kérdés

Szóval ez az utóbbi 2 hetem

4-6.hétig

Ami azt jelenti hogy a 2 hét alatt,jó sok coffe shopot meglátogattunk,sok sütit fogyasztottunk..

Gondoltam egyszer vagyunk hollandba,illetve fiatalok miért ne.

Mikor megtudtam a dolgot azóta stresszben vagyok,hogy sokat árthattam-e a babámnak..

Nyílván semmi ilyenhez nem fogok nyúlni..még a kv-t is letettem..

Légyszi ne ítéljetek el..



2022. okt. 2. 16:09
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Jól van nyugodjal le, nem lesz semmi baj. Szerinted a hollandoknál 6 hónapja nem szív senki, aki gyereket vár? Aztan az ő statisztikaik se rosszabbak az európai átlagnál.
2022. okt. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Fölösleges aggódnod, ott lesz a gyerek, megoldod a felmerülő problémákat, leülsz majd vele este a mateklecke fölé és azon fogsz gondolkodni, hogy mi a különbség az osztás és a bennfoglalás között és minek tanulnak ilyeneket a gyerekek.
2022. okt. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Csak kb.fa**ságnak érzem ezt az egészet hogy kb lemomdtam a természetes úton foganó babóról,elengedtem magam és pont akkor tájt jött össze.

Az élet iróniája

Illetve boldogsága ez,egy kis aggodalommal megspékelve.

De ha stresszelek persze az is árthat a dologba..

2022. okt. 3. 22:06
 24/27 anonim ***** válasza:
Nekem épp ezt javasolták, hogy ne akarjam görcsösen, engedjem el magam és akkor majd összejönnek a dolgok. Neked ezek szerint nem szóltak erről az összefüggésről. 🙂
2022. okt. 4. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja! Itt sokan írják,hogy ha gyereket akarsz akkor minek csináltad? Semmi rosszat nem csináltál. Az alkohol szerintem is sokkal károsabb.. Ettől sikerült ;) .. szerintem. Az orvos is azt mondta nincs baj. Örülj neki és annak is, hogy ezt átélted :))))) ... és az is igaz, hogy aki ott él, sztem durvábban nyomja és egeszséges gyermeke születik.. Nyilván addig amíg nem tudja, hogy babát vár. Engedd el magad, mert ha idegeskedsz az tuti rosszabb. Boldog babavárást kívánok!
2022. okt. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
66%
Ne aggódj! Semmi baj nem lehet belőle. Bár klinikai vizsgálatok igazolják, hogy a rendszeres füvezés terhesség alatt befolyásolhatja a születendő gyermek értelmi fejlődését, de nem ebben a terhességi szakaszban. Ráadásul a te esetedben nem lehet rendszerességről beszélni. Továbbá egy jamaikai vizsgálat ahol ténylegesen füvező kismamák gyerekeit vizsgálták meg később nem támasztotta alá ezeket a klinikai vizsgálatokat. Persze nem akarlak buzdítani a további cannabis fogyasztásra, fő a biztonság, csak azt akarom mondani, hogy annak az esélye, hogy ezzel ártottál a magzatnak 0%.
2022. okt. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Végül mi lett a történet vége, hogy vagytok? 😁
2023. máj. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!