Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van ez a helyzet, kell a...

Van ez a helyzet, kell a megnyugtatás, de ne ítéljetek el, kérlek szépen titeket?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy lesznek akik szerint nem kellene még gyereket vállalnom, meg gyerekes és instabil vagyok, meg biztos, hogy mentálisan gyenge.


Soha nem volt pánikrohamom, életemben először szembesültem vele.


12+4. napban vagyok, az össz terhességi tünetem az álmosság volt a kezdetek óta, illetve a farkaséhség (ez csak 4-5 napig tartott) ma azon agyaltam, hogy nincs semmi tünetem, és utoljára 8. héten voltam UH-n.


Szóval egy iszonyat pánikroham tört rám, nem kaptam levegőt, a vérnyomásom 170 volt, a pulzusom 210, egy hideg ásványvízzel, majd zuhannyal sikerült aránylag megnyugodnom, de van egy belső szorongásom, a 12. heti UH sajnos csak 14. héten lesz.


Egyszerűen nem vagyok nyugodt, a férjem szolgálatban van, és sajnos őt nem hívhatom ilyenkor.


1-2 szép szóval vagy tanáccsal támogassatok kérlek.


2022. okt. 2. 20:28
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Ma 12. heti előtt el kellett mennem védőnőhöz, aki a pisivel valami papírcsíkot locsolt le, az a ph alapján azt mutatta, hogy kislány, egyemmeg.


Várom, hogy elmehessek terhesgondozásra, a körmeimet tépem már.

2022. okt. 4. 10:19
 22/24 anonim ***** válasza:

Nem a fehérjét nézte a vizeletben véletlenül?

Én ilyet még nem hallottam, hogy védőnő így megállapítaná...

2022. okt. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
#22, mindent nézett, és minden rendben van 😊
2022. okt. 4. 23:33
 24/24 anonim ***** válasza:
45%

Hát én nem csodálkozom hogy mar az apuka is elhagyott.

Van nálad baj!

2022. okt. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!