Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan terelhetném el az időt...

Hogyan terelhetném el az időt az eredményig?

Figyelt kérdés

Megcsináltattam a prena tesztet, még csak tegnap volt a vérvétel, de már ki vagyok idegileg az eredmény miatt. Nem gondoltam, hogy ilyen hatással lesz ez az egész rám, direkt eldöntöttem előre fejben, hogy kizárom ezt az egészet, nem is gondolok rá, főleg, hogy még csak tegnap voltam a vérvételen, de egyszerűen nem tudom.

Ezen agyalok egész nap, már beírtam egy csomó betegséget amit szűr a google-ba, hogy megnezzem mennyi rá az esély. Már totál bekattantam.

Esetleg jó tanács vagy bármi aki hasonló helyzetben volt, mint most én?



2022. okt. 12. 16:03
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszi nektek. Utolsó, mièrt árt? A felesleges idegeskedésre gondolt a dokid?
2022. okt. 12. 17:47
 12/13 anonim ***** válasza:
Esküszöm nagyanyámnak, akinek lemérték a hasát aztán csókolom jobb terhessége volt mint a mai nőknek, magamat is beleértve. Tapasztalatból mondom, hogy most ezen aggódsz, megjön az eredmény és oké de mi van ha a három szindrómán kívül más, mi van ha meghal, mi van ha agyvérzése lesz. Én pszichológushoz kezdtem járni, annyira begolyóztam ettől. Teljesen felesleges aggódni, nem tudsz változtatni az eredményen, viszont kicsinálod magad teljesen. Ne fórumozz, ne olvasgass a neten, próbáld meg lefoglalni magad és arra koncentrálni, hogy ez a baba egészséges és itt fog maradni veled!
2022. okt. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van...
2022. okt. 12. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!