Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy bírtátok ki az első...

Hogy bírtátok ki az első három hónapot, hogy ne éljétek bele nagyon magatokat?

Figyelt kérdés

Igaziból még csak két napja tudjuk, de már most világgá szeretnénk kürtölni, kb. semmi más nem is érdekel.


Volt jó módszeretek, ami bevált, hogy ne éljétek bele magatokat?


2022. okt. 26. 22:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Beleéltem magam. Miért ne élhetnéd bele magad? Nyilván nem mész babakocsit venni, de igenis legyél boldog. Az ember tudja, hogy igen lehet, hogy rossz lesz a vége, de miért kéne ezen agyalni? Én elmondtam a hozzám közelállóknak, akikkel egy vetélést is megosztanék. Azt tedd ami neked jól esik, ne azt amit más mond!
2022. okt. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%

Én beleéltem magam, és már másnap mindenki tudta. Inkább vállalom a kockázatot, hogy vetélés esetén a gyászomat is mindenki tudja majd, minthogy 2 hónapig úgy növekedjen bennem egy kis élet, hogy közben folyton azzal a tudattal fordulok felé magamban, hogy még simán megállhat a fejlődésben éd elmehet.

Persze többedik vetélésnél már biztosan másképp gondolkodnék, de szerencsére még egyszer sem kellett végigmennem ezen.

2022. okt. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
15%

"kb. semmi más nem is érdekel."


majd a szülés utáni depi alatt olvasd újra a kérdésed

2022. okt. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első terhességem vetéléssel végződött. Innentől kezdve én óvatos voltam, óvatosan örültem és azt vártam, hogy teljen már el az a három hónap.
2022. okt. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Ugyanúgy voltam vele, mint az első két válaszoló. Olyanoknak mondtam el, akiknek a vetélést is elmondanám. A munkahelyem mondjuk segített kicsit elfelejteni, hogy terhes vagyok, mert ott vártam a 12. hétig, és az első trimeszterben végig túlóra volt. 😒
2022. okt. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Beleéltem magam.


A 2. Gyereknél viszont nem, nagyon nem, mert hamar fenyegető vetélés állt fenn, aztàn rossz lett a kombi teszt aztán a szívuh-nál nyugodtam meg valamennIre (21 hetesen)

De születése utàn tudtam csak elfogadni, egyszerűen mindig volt valami, ami miatt nem tudtam beleélni magam.

2022. okt. 27. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Az első gyereknél nagyon pozitívan álltam a terhességhez, mert sok minden kockázatrol nem is tudtam, mert sosem olvasgattam, csak arra gondoltam, hogy minden rendben lesz.

Most a másodiknal Valahogy nagyon nehéz beleélnem magam,mertar tudom mennyi minden közbe jöhet, de próbálok most is arra gondolni, hogy eddig is minden oké volt, mert ne lenne ezután is. Megérdemeli az a pici, Hogy bizzak benne 🙂

2022. okt. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
Nem kell kibírni. Nem kell mindig csak a rosszra készülni. Ki bízzon a gyerekedben, ha te már embrió koraban sem bizol abban, hogy egyaltalán megmarad? Bizz benne és örülj. Anya vagy, ez a dolgod.
2022. okt. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem annyira éld bele magad, amennyire tudod! Ha nincs okod aggódni, és el tudod engedni magad, akkor tedd! 🙂 Csak babonából és elővigyázatosságból ne vedd el magadtól az élményt!

Az első terhességemnél elengedtem magam, de sajnos az a baba nem maradt meg, így a második várandósság alatt végig aggódtam picit, de attól még én se nagyon gondoltam másra és csak reménykedtem... De így is csodálatos időszak volt, és sajnálom, hogy valószínűleg nem lesz több ilyen - főleg ha lehet, hogy akkor már felhőtlenebbül mernék örülni 😞

2022. okt. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Kicsit aggódom. Az ismerősi körben csak egy párnak született meg az első babája, de ők vagy 6 évet próbálkoztak, mire összejött.


Az összes barátunk elvetélt az elsővel vagy beteg volt a magzat és el kellett vetetni.


Egészen hihetetlennek tűnik, hogy mi lennénk a kivételek :)

2022. okt. 27. 10:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!