Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye jól gondolom, hogy ennek...

Ugye jól gondolom, hogy ennek a terhességnek sem lesz jó vége?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Jelenleg most vagyok a 20. dpon fokozatosan erősödő tesztekkel.

Előzmények miatt önszorgalomból elmentem hcg vérvizsgálatra.

15.dpo:245

17.dpo:397

20.dpo:746

Jól gondolom, hogy ebből sem lesz normális terhesség.

2 korai vetélésem volt az elmúlt hónapokban. Mind a kettőnél ugyanaz volt, hogy nem duplázódott a hcg 2-3 naponta.

Időközben voltam méhtükrözésen és endometrium biopsziát is néztek, amiből kiderült, hogy krónikus méhnyálkahàrtya gyulladásom van. 2 hétig szedtem antibiotikumot, utána kontroll biopszia, teljesen negatív lett az eredmény, sikeres volt a kezelés. Ezért nem értem hogy miért nem sikerül most sem…. Esetleg volt valakinek ilyen problémája?



2022. nov. 7. 17:07
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek!😊😍😍

Igen, voltam tegnap. Csinált az orvos ultrahangot, szerencsére méhen belül van.

Látott egy 6 mm- es petezsákot és szikhólyag sejthető. A doki annyira nem foglalkozott a hcg értékemmel, hiába mondtam neki.😕

Egy hét múlva kell vissza mennem kontrollra. Majd hétfőn még nézetek egy hcg-t,szerencsére a héten màr nem tudok menni, addig sem idegeskedek miatt.😅


6-os: Biztos hogy feltöltik a felhőbe, szerintem az háziorvosnak is látnia kell. De ha van ügyfélkapud, otthonról te is meg tudod nézni😊 Már több mint 2 hét eltelt, annak már kész kell lennie.

2022. nov. 10. 17:22
 12/20 anonim ***** válasza:
Na akkor ez màr bìztatò 🥰 Remèlem hamarosan a babòca is megjelenik 🙂 Drukkolok tovàbb 🥰 Sajnos nincsen ügyfèlkapum,de holnap beugrok a hàzikorvoshoz, hàlistennek a szomszèdban van.Remèlem kinyomtatja nekem.Köszönöm a vàlaszodat.Ìrd meg ,hogy hogy alakultak a dolgok 😘
2022. nov. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Köszi szépen.😊

Írj majd, hogy sikerült e valamit kiderítened a házi orvosnál.

Persze, mindenképp írok, lehet hasznos lesz a kálvàriàm másnak is.😊

2022. nov. 11. 12:36
 14/20 anonim ***** válasza:
A hàziorvos annyit mondott,hogy negatìv :D gondolom akkor nincs begyulladva.De majd megvàrom,hogy elküldjèk emailben.Szerintem jöv.hèten hètfőn nyitok egy ügyfèlkaput 😅
2022. nov. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Kormányhivatalba kell bemenni és ott tudsz ügyfélkaput intézni.
2022. nov. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Ez lett az eredmènyem:


Kórszövettani vélemény:

Korai szekréciós fázisképű endometrium részletek. A CD138 immunhisztokémiai vizsgálat a szövetmintában 1 db

plazmasejtet mutat.


Neked is hasònlò lett kedves kèrdező a biopszia eredmènyed?

Veled mizu? 😘

2022. nov. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Szia!😊

Szerintem a te leleted negatív, de azért az orvost kérdezd meg.

Be csatolom majd az enyémet. Nekem több mint 5 volt a látótérbe.

Hétfőn voltam hcg-n, annak 3265 volt az eredménye. Szerdán volt orvosnál, 14 mm a petezsák, benne szikhólyag, embriócsomó. Pulzálás sejthető.

2 hét múlva kell mennem megint, addig malmozok rajta😂

Ez a várakozás a legrosszabb. Még hétfőn szerintem nézetek egy hcg-t…😅

Ti mióta próbálkoztok? Nálatok kiderült már esetleg valami gond, ami miatt nem sikerül a baba?

Szép hétvégét!😊😘

2022. nov. 18. 15:48
 18/20 A kérdező kommentje:
2022. nov. 18. 15:51
 19/20 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kedves kèrdező?
2023. jan. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Örülök hogy eddig minden rendben volt,remèlem most is boldog kismama vagy 😘Mi az můszeres befejezèsem òta eltelt 3 èv majdnem.Megse indul a terhessèg mèg kèmiai se.Most volt az első lombikunk, de sajnos az sem indult el,mondjuk 3 naposan tettèk vissza őket(Szerintem megàlltak az osztòdàsban).Pàromnak kiderûlt,hogy rossz az eredmènye.Azòta voltam àtjàrhatòsàgin is ès hàlistennek azzal nincs gond.Màrciusban megyünk mègegy lombikra.Pàrom most megy majd 11.-èn vizelet ès ondòtenyèsztèsre hàtha rendbe tudjuk hozni ès inszeminàciòt is megpròbàljuk akkor.
2023. jan. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!