Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezek normálisak 18. héthez...

Ezek normálisak 18. héthez közeledve? Sorstársakat keresek.

Figyelt kérdés

17+6 vagyok.

A hasam még lapos, nem érzek magzatmozgást, nincsenek tüneteim a tompa hasi fájdalmat kivéve.

Nincs semmi rángás, buborék, pillangó.

Lapos a hasam, talán a kis háj van csak, ami eddig.

Egy dekát sem híztam, hétfőn voltam UH-n, minden rendben van, keresztbe fekszik a gyerek.

UH óta van ez a tompa hasfájás, védőnő szerint normális, amíg nem megy át görcsbe vagy elviselhetetlen fájdalomba.


Első baba, mellsőfali lepénnyel, lepényi haematomával, Szívhangfigyelő szerint 147 a baba pulzusa.


Sorstársakat keresek, akik ugyanígy jártak, hogy kb csak azért tudják, hogy terhesek, mert a környezet néha megkérdezi, hogy mi a helyzet, pedig totál elfelejtik, mert nincs semmi jele.


2022. nov. 11. 11:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Én most vagyok 17 hetes, és ugyanez a helyzet. Mellső fali lepény úgyszint. Mozgást még egyáltalán nem érzek, de ilyenkor még nem is kellene, főleg mellső falival elvileg. Nekem a hasamon látszik, de inkább a puffadás szerintem. A hasam fájdogál néha, a szeméremcsontom is fáj, de UH-n minden rendbe volt, ezek fájdogálások normálisak. Pont mondtam barátnőmnek, ha nem emlékeztetem magam, el is felejtem hogy terhes vagyok :) Azt mondta élvezzem ki, amíg így van :D
2022. nov. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
71%

Még nem feltétlen kell, hogy érezz mozgást. Én pont ennyi idős terhesen éreztem először (akkor is 1x aznap), mint te. Valaki korábban, valaki később.

A hasam nekem sem egyértelmű még, pedig tegnap töltöttem a 25. hetet.

Mivel nekem is mellső fali a méhlepény, számomra logikus is, hogy a baba befelé irányban helyezkedik el a lepényhez képest. 🙂

2022. nov. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy voltam. 20 héten kezdtem el érezni, hasam csak a vége fele volt igazán. 1 éves a totálisan egészségesen, normális súllyal született gyerekem. Nyugodj meg, én a végén is 6 kg-al voltam több, mint terhesség előtt. De lehet te majd elkezdesz vizesedni és több leszel, az is rendben van. Nincs két egyforma terhesség, de a tiéd teljesen normális, hidd el :)
2022. nov. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Ó, szuper, köszönöm szépen, csak a neten mindenhol szép kerek pocik vannak, és emiatt aggódtam szét magam 🥰 mindenkinek boldog babavárást!
2022. nov. 11. 12:02
 5/23 anonim ***** válasza:
68%

Jaj nyugodj már meg, ez teljesen normális, én is így voltam, és még 6 nőt fel tudok sorolni a környezetemből, aki ugyanígy volt.

Az internetnek meg - bármily meglepő is - nem kell mindent elhinni...

2022. nov. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
#5, köszönöm szépen, a gyengeségem az aggódás 😊
2022. nov. 11. 12:22
 7/23 anonim ***** válasza:
55%
A netes pocakokra ne apellálj :) Én most vagyok a 25. hétben és csak most kezd derengeni a hasam, hogyha valami feszülősebb zsákruhát veszek fel, és kb 1 kilót híztam eddig, a baba becsült súlya pedig 777 gramm.
2022. nov. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
#7, jujj, ez annyira szuper 🥰 mi még kicsit titkoljuk a terhességet, mert annyi olyat hallottam, hogy a 18-19. héten gyakoribb a magzatelhalás, mint korábban, de pozitívan gondolkozunk, majd a 24. héten szeretnénk bejelenteni, kivéve, ha addigra látványosan megnő
2022. nov. 11. 12:28
 9/23 anonim ***** válasza:
73%
Felidos vagy es nem tudja a rokonsag? Azert az durva😀
2022. nov. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
#9, sajnos volt már bejelentés, ami csalódással végződött, úgyhogy óvatos vagyok inkább 😊
2022. nov. 11. 12:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!