Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sorstársak! Bíztatnátok egy...

Sorstársak! Bíztatnátok egy kicsit?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Márciusban volt egy missed ab.-om! Üres petezsák volt csak és hematóma is volt mellette! Elkezdtem vérezni,irány a kórház, ahol két nap várakozás után meg is műtöttek!

Hamar rendbe jöttem és a 2.mensim már meg sem jött! :) most vagyok hat hetes, múlt héten voltam orvosnál aki egyböl felirta az Utrogestant, napi egyet használok, de ilyen korán még nem akart ultrahangozni, mondván még szinte felesleges! Junius 26-ra hivott vissza,akkor leszek 9hetes! De annyira félek hogy megint ugyanugy járok! Szerintetek jövö héten (7hetesen) vissza menjek hogy csináljunk ultrahangot? Aki járt már igy, annak a második terhessége már rendben volt? Annyira rossz érzés hogy csak itthon pihenek hogy minden rendben legyen, közben meg attol rettegek hogy megintcsak nem fejlödik ki a kisbabám :(

A másik hogy mennyire normálisak a petefészek szurkálások? Mert arra emlékszem hogy az elözönél nagyon fájdogált, sürün és erösen, és pont 6-7 hetes voltam mikor el kezdtem vérezni! Ha jövö héten vissza megyek akkor már kell látszódnia szikhólyagnak, embriónak, sőt már szívpulzálásnak is ugye? Köszönöm ha irtok!


2018. jún. 6. 10:19
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:

Szia. Nyugodj meg, minden rendben lesz a babával. Nekem a fiamat sokáig nem látták, csak egy kicsi petezsákot.Olvasgattam itt hogy 6 hetesen már hallották a szívhangot, nekem meg csak a petezsákot láttak. Nagyon féltem Én is. Olyan 8-9 hét körül látták már a kis szívét dobogni.

A has szurka ilyenkor természetes, nekem is sokat görcsölt a hasam, sőt...kicsit véreztem is. Szednem kellett Duphastont 12-13 hétig.

2018. jún. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:

Nekem 1 hete volt missed ab-om :(

Szerintem menj el nyugodtan uh-ra hogy ne rettegésbe kelljen eltöltened ezt az időszakot.

2018. jún. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Türelmes próbálok maradni, kicsit megnyugtat hogy szedem az Utrogestant, és pihenni is tudok, igazábol mást nem is tudok tenni! Kibirom valahogy!

"Második" válaszoló szörnyen sajnálom, neked még nagyon friss, tudom milyen rosdz! Hány hetes voltál? Ugyanigy csak üres petezsák volt mint nálam?

2018. jún. 6. 10:48
 4/64 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanígy volt missed abom (üres petezsák), utána fél évre teherbe estem. Nagyon féltem, el se mertem menni a dokihoz. 8 hetesen voltam először. De! Minden rendben!

Ha nyugodtabb lennél attól, hogy megvizsgálnak, akkor menj vissza bátran a 7 héten, de ne izgulj, minden rendben lesz! Szedd a gyógyszert + magnéziumot, pihenj és nem lesz gond! A szúrkálás meg normális. Ha görcsölsz, akkor van gond. Kitartást és próbálj megnyugodni! Nagyon szurkolok!!! (És írd majd meg a fejleményeket! :) )

2018. jún. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 A kérdező kommentje:
Akkor tényleg te is ugyanígy jártál! :/ Köszönöm a biztató szavakat, sokat jelentenek ilyenkor az ember lányának, akik folyton agyalnak :D megírom majd mindenképp hogy alakult a sorom, köszönöm!
2018. jún. 6. 10:58
 6/64 anonim ***** válasza:

Engem februárban műtöttek, 9 hetesen halt el (amit sajnos 12 hetesen vettük észre:(). Most 2 mensi után ismét teherbe estem, holnap megyek 7. heti ultrahangra, attól annyira nem félek, de utána mindenképp mennék 10. hetire, hogy ne húzzuk sokáig ha mégis... na attól nagyon nagyon rettegek :(

Igazából nem tudunk mit tenni, csak reménykedni. Nagyon drukkolok!

2018. jún. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:

Menj el uhra és szerintem magánba menj nyugodtan!

Nehogy a sajátod lebsszon hogy miért mentél korán

Nekem olyan dokim van hogy elzavar ha elmegyek egy kicsit korábban vagy valami miatt szeretnék egy uht...

20 h km :)

2018. jún. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 A kérdező kommentje:
Megírod majd mindenképp hogy mi volt az ultrahangon?
2018. jún. 6. 12:13
 9/64 anonim ***** válasza:
Ha nekem (6-osnak) szólt a kérdés, akkor igen, megírom! :)
2018. jún. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 A kérdező kommentje:
Igen, neked szólt :D :D
2018. jún. 6. 12:45
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!