Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezek normálisak 18. héthez...

Ezek normálisak 18. héthez közeledve? Sorstársakat keresek.

Figyelt kérdés

17+6 vagyok.

A hasam még lapos, nem érzek magzatmozgást, nincsenek tüneteim a tompa hasi fájdalmat kivéve.

Nincs semmi rángás, buborék, pillangó.

Lapos a hasam, talán a kis háj van csak, ami eddig.

Egy dekát sem híztam, hétfőn voltam UH-n, minden rendben van, keresztbe fekszik a gyerek.

UH óta van ez a tompa hasfájás, védőnő szerint normális, amíg nem megy át görcsbe vagy elviselhetetlen fájdalomba.


Első baba, mellsőfali lepénnyel, lepényi haematomával, Szívhangfigyelő szerint 147 a baba pulzusa.


Sorstársakat keresek, akik ugyanígy jártak, hogy kb csak azért tudják, hogy terhesek, mert a környezet néha megkérdezi, hogy mi a helyzet, pedig totál elfelejtik, mert nincs semmi jele.


2022. nov. 11. 11:49
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Szia! 18+6 napos vagyok. Az első trimeszter nagyon terhes volt nem csak számomra, de a férjemre nézve is. Sok hányás és más tünet. Gyengeség miatt csak feküdtem konkrétan, a férjem segített be olyan dolgokba is, amiket általában én csináltam. Ez megszűnt 14 hetesen. Azóta nem érzem magam terhesnek... Nem érzem a rugdosást, bubikat, semmit. Én testes vagyok, nem látszik rajtam semmi. Más vékony hölgyeken azt látom, milyen csinosak a gömbölyödő pocakjukkal, nekem meg csak a szokásos pocakom van, ami eddig is megvolt. :/ Kicsit szomorúvá tesz, hogy nem is érzem, nem is látszódik. Vajon minden rendben lehet? Igazából éppen ma kezdett el fájdogálni a derekam, és egy egy szúrást éreztem ami kellemetlen volt, gondolom nyúlnak a szalafok. Jövőhét kedden megyek orvoshoz, nagyon várom, hogy láthassam és minden rendben van. Nem vagy egyedül, Kedves Kérdező! Boldog babavárást! Majd írj, hogy mi újság veletek!
2022. nov. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
32 hetes vagyok, hátsófali lepénnyel, nulla terhestünetem volt az elejétől kezdve és nekem is későn kezdett nőni a hasam. Hátsó fali lepénnyel először biztosra mondva a 21. hét környékén éreztem a fiam, de szerintem kb. a 26-27. hétig tartott mire minden mozdulatról el tudtam dönteni, hogy ő volt, vagy csak bélmozgás. Hízni mondjuk én híztam már sajnos 15 kilót, de ebből kb. semmi nem látszott. Mostmár így a harmadik trimeszter tényleg kezd elég terhes lenni, nehéz a hasam már, fájnak néha a baba mozdulatai, fáj az összes csontom… Még ráérsz érezni, hidd el, és örülj neki, hogy jól viseled.
2022. nov. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Sziasztok, hogy érzitek magatokat?

Nekem folyamatosan rosszak az előérzeteim, aznap este éreztem csak a gyereket egy kicsit, ma reggelre a hasfájás is elmúlt.

2022. nov. 13. 10:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!