Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezek normálisak 18. héthez...

Ezek normálisak 18. héthez közeledve? Sorstársakat keresek.

Figyelt kérdés

17+6 vagyok.

A hasam még lapos, nem érzek magzatmozgást, nincsenek tüneteim a tompa hasi fájdalmat kivéve.

Nincs semmi rángás, buborék, pillangó.

Lapos a hasam, talán a kis háj van csak, ami eddig.

Egy dekát sem híztam, hétfőn voltam UH-n, minden rendben van, keresztbe fekszik a gyerek.

UH óta van ez a tompa hasfájás, védőnő szerint normális, amíg nem megy át görcsbe vagy elviselhetetlen fájdalomba.


Első baba, mellsőfali lepénnyel, lepényi haematomával, Szívhangfigyelő szerint 147 a baba pulzusa.


Sorstársakat keresek, akik ugyanígy jártak, hogy kb csak azért tudják, hogy terhesek, mert a környezet néha megkérdezi, hogy mi a helyzet, pedig totál elfelejtik, mert nincs semmi jele.


2022. nov. 11. 11:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Oke. Értem akkor. Minden jot nektek :)
2022. nov. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
79%

Rajtam sem vette észre olyan, aki nem tudott a terhességemről. 🙂

Nem is járok feszülős cuccban, de akkor is inkább hasra hízónak tűnnék, mint terhesnek. Alapvetően még a legkövérebb időszakomban is a fenekem, combom, vádlim volt mindig a legvaskosabb, homokóra alkat vagyok, ezzel a hassal épp arányosan telt lettem, ezért sem tűnik terhes hasnak.

2022. nov. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
79%
19-20 hetes lehettem, amikor először éreztem a mozgását, és most vagyok 27 hetes, de még mindig semmi pocakom, pedig minden ultrahangon megjegyzik, hogy “jó nagy baba”.. :D
2022. nov. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
#12, én is homokóra alkat vagyok, a fenekem is nagy, a csípőm körbe 140 centi, de a hasamon alig van egy kis hurka
2022. nov. 11. 12:57
 15/23 anonim ***** válasza:

Az első terhességem hamar látszódott, kb 25 kg fel is jött 😪 pedig mozogtam, nem ettem többet. Melsőfali volt a lepény kB 25 héten éreztem valamit. Bárhova mentem mindenki mondta ó mekkora vagy.. Egészséges lány lett.

Most a 2. gyerkőcöt várjuk, 20 hetes vagyok, semmi has, + 2 kg. Este már érzem őt, mikor nyugi van, vagy ha eszek egy kis csokit.

2022. nov. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Normalis igen, meg nagyon pici. Magzatmozgast altalaban 20. het korul kezdenek erezni elso terhessegnel.


Hizni sem feltetlen kell , nagyon is jo, hogy odafigyelsz es nem hizlalod magad egy mazsasra mint egyesek.


Majdnem a vegeig dolgoztam , noverkent, emlekszem, a 25. het korul mentem kerni uj korhazi nadragot a ruhatarba, es meg akkor sem latszott egyaltalan, kerdezte is a ruhataros, hogy nem lesz az nagy ? Semmi nem latszott.

2022. nov. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
#16, ó, ez annyira szuper, csak ugye 15-16. héten éreztem néha hullámzást, most már semmit 🥰 olyan aranyosak vagytok
2022. nov. 11. 13:44
 18/23 anonim ***** válasza:

Nincs semmi gond.


Az első terhességemmel én is így voltam, 5 hónaposan azt sem tudtam, hogy forduljak, hogy látszódjon, van már egy kis pocakom. A babát is 18-19.Hét körül kezdtem érezni és nem rendszeresen.

2022. nov. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek, hihetetlen jó emberek vagytok, megérte ma ide beregisztrálni 😊
2022. nov. 11. 13:47
 20/23 anonim ***** válasza:

Szerintem elso terhessegnel a legtobbunk igy van ezzel, tok normalis.

En se erzem meg 18 hetesen, a hasam ugyan nem lapos, de soha nem is volt az, terhesseg elott sem :D

Amugy rajtam se latszik meg. De kismamas csoportokbol ahogy nezem a legtobb elso babas anyuka igy van ezzel, szoval inkabb az a ritkabb, akinek mar ilyenkor kerek pocija van es erzi a babat mozogni :)

2022. nov. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!