Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van esély, hogy egészséges...

Van esély, hogy egészséges lesz a gyerekem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


34 éves nő vagyok és ma reggel tudtam meg, hogy terhes vagyok. Ha minden igaz, akkor 5 hetes és 3 napos. Mivel nem tudtam, hogy az vagyok ezért még tegnap délután este is boroztam, sőt, az azt megelőző napokban, hetekben rendszeresen. Sajnos szerintem nem is keveset. Szörnyen szorongok, hogy miattam beteg lesz a gyerek, iszonyat lelkiismeret furdalásom van. Volt valaki hasonló helyzetben, hogy szörnyen egészségtelen életmódot élt a terhesség korai szakaszában, de egészséges gyereke született?



2022. nov. 24. 08:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz!
2022. nov. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz. Én sem tudtam még 5 hetesen, csomót buliztam abban az időszakban. Vodka, cigi, volt ott minden. Semmi baja a gyereknek. Az a fontos, hogy miután tudod, utána ne élj ilyenekkel.
2022. nov. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Pozitív teszt előtti napon megittunk a férjemmel egy üveg tokajit(amúgy sosem iszunk) köszöni a lányom, makk egészséges 😊

Azért ittam mert 0% volt a terhességre , a doki mondta a felborult periódus miatt, másnap viszont elfogott egy érzés és ott volt a 2 gyonyoru csík 🥺

2022. nov. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

13#

Ez aranyos kis sztori!

Sok boldogságot :)

2022. nov. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Köszönjük szépen 😊❤️
2022. nov. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Senior Séf ***** válasza:
81%
Ilyen alkalmankénti elhajlás semmi gondot nem okoz.
2022. nov. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Még egyszer nagyon köszönöm mindenkinek a biztató szavakat! Holnap megyek ultrahangra, remélem minden rendben lesz. Sajnos már volt két vetélésem, így azért aggódom kicsit.
2022. nov. 30. 09:14
 18/19 anonim válasza:
Így jártam én is a tesztelésem előtti hétben és nagyon aggódok a piciért. 14. hétben vagyok, voltam genetikai ultrahangon is, elvileg rendben van vele minden. Remélem minden oké veletek :)
2022. dec. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
18-as vagyok. Írj üzit, ha fel akarod velem venni a kapcsolatot. Azóta már több mindent tudhatsz a babádról, voltál vizsgálatokon. Még nem sikerült megnyugodnom teljesen, majd a 19. heti ultrahang remélem jó hírrel kecsegtet.
2022. dec. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!