Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vékony testalkatú anyukák,...

Vékony testalkatú anyukák, azon belül is azok, akiknek szinte semmi popsijuk nincs, hogyan öltözködtetek várandósság alatt, hogy az valahogy előnyösen is nézzen ki?

Figyelt kérdés

2022. nov. 27. 23:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Úgy, ahogy idáig, sosem volt fenekem, eddig sem hiányzott. Kellett 2 új spec. nadrág, hogy elférjen a hasam.
2022. nov. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Mivel elöl idővel egy dinnye lesz, ez legtöbbször még a jóseggű nőciknél is előnytelen hatást kelt, mondhatni, a legjobb popó is laposnak tűnik. Nagyon nincs értelme erőlködni, hordj segget takaró felsőt.
2022. nov. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%

Nekem elég Kardashian hátsóm van, s szerintem elég hülyén nézek ki nadrágban és ruhában egyaránt, hogy most már elől-hátul gömb van.

Bocsi az offért :)

2022. nov. 28. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%

Na, erre még soha nem gondoltam, hogy terhesen előnyösen nézzek ki... Örültem ha valami rám jött és kényelmes volt.

Egyébként még olyat se hallottam soha, hogy valakit megszóltak volna, mert terhesen nincs arányban a teste.:D

2022. nov. 28. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Amíg kisebb volt a hasam hosszú blúzok, tunikák, szűk nyúlós kismama nadrágokkal. Amikor nagyobb lett, harisnya hosszú mell alatt húzott kismama ruhákkal. Most pedig, hogy már akkora a pocakom, hogy nem látok tőle… hát most cicanadrágba szenvedek itthon, várom a végét és nem megyek emberek közé.. 😂 na jó, ha mégis kell már nem érdekel és felveszem a tök előnytelen trottyos bő kismama farmert mert a leggingsben és harisnyában a ruhákkal már fázok. A blúzaim már pocak villantósak szóval abból is maradt a sima hosszú kismama pólók.. jajj de várom, hogy megszülessen.. tudom gáz, de nekem hiányzik a stílusom..
2022. nov. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem sincs semmi popsim.

En mostanaban 2 nadrag 2 pulcsi , mivel elegge fazok.

26+3 hkm

2022. nov. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%
Akinek kicsi a feneke sokkal jobb előnyösebb.. Üdv egy nagy fenekű 21 hetes kismama. 😊
2022. nov. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Vettem egy terhes farmert és azt hordtam mindig utcára. Itthonra meg terhes leggingst.
2022. nov. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! 😊Remélem ahogy nő a pocakom én is megtalálom majd azokat a ruha darabokat, amik kényelmesek és állnak is valahogy rajtam. Egyenlőre még elvagyok az eddigi ruháimmal, a nadràgok bajosabbak mondjuk, mert derék tájban a nyúlós leggingseim is szorítanak és kényelmetlenek, úgyhogy nem ártana lassan beszerezni 1-2 kismama nacit.
2022. nov. 28. 20:56
 10/13 anonim ***** válasza:

Bonprixet ajánlom a témában, minden testalkat típusra van kismama nadrág. Az én nagy méretemre is találtam, igaz árban nem a legolcsóbb, de meg éri egy két darabra beruházni. Fontos a kényelem, és a jó vérellátás is.


Szerintem amúgy nem vagy elégedett a testeddel, azért bánt a kis popód kérdése. Először ezt kellene orvosolnod, egy várandós test mindenhogy gyönyörű, meg amúgy is...


Szeresd magad! 💚

2022. nov. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!