Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdemes beszerezni légzésfigye...

Érdemes beszerezni légzésfigyelőt vagy felesleges? Ti vesztek?

Figyelt kérdés
2023. jan. 9. 13:20
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
91%

Pont a legzesfigyelo az, aminek alapnak kellene lennie, hisz eletmento.

Nem kell babaagy, nem kell ruha, be lehet takarni vagy varr az ember, nem kell csorgo, nem kell babakocsi, babahint, homero, meg anyamkinja, mert ezek nelkul is felno. De a bolcsohalal miatt halnak meg gyerekek.


Aki meg irogatja itt, hogy neki nem volt , de nem halt meg a gyerek, hat gratulalok az agyi szinvonalhoz ...

2023. jan. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
én azt mondom, bármit lehet nélkülözni, de a légzésfigyelő, az kell! Az oltást is beadatjuk, az övet is bekötjük, pedig minimális az esély, hogy ténylegesen szükség lesz rá
2023. jan. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

"Nem vettünk, 2 gyerekem is felnőtt, nem bántam meg."



Még csak január 9-e van, de ez és a "nem vettem, él a gyerekem" kommentek bőven pályázhatnak az év bullshitje címre.

2023. jan. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Mi voltunk babaelsősegély tanfolyamon, ott azt mondta a mentőtiszt, hogy alapvetően nem kell, hacsak nem koraszülött például a baba, viszont többet ér, hogy nyugodtan aludjunk (már amikor van rá módod ugye :D ). Az első lépés egyébként tényleg az volt, hogyha megszólal, vegyük fel a babát és szólítgassuk, dörzsölgessük a lábát, szóval ez segít már az esetek egy részében, hogy "megébredjen".

Nekünk van, engem megnyugtat, de én elég parázós vagyok.

2023. jan. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!