Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogamzásgátló mellett terhesség?

Fogamzásgátló mellett terhesség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jangee fogamzásgátló tablettát kezdtem el szedni 3 hónapja az erős menstruációs görcseim miatt. (Nincs semmilyen betegségen) Semmi probléma nem volt, szépen enyhítette is a tüneteim, premenstruációs görcseim sem voltak.

Azonban észrevettem 13 nappal az esedékes előtt, hogy görcsölgetek minden nap, szúrkál, de nem vészesen, csak néhány mp-ig a nap folyamán. Már nem tudok mire gondolni… 4 nap múlva kell megjönnie.

Tudom, elmondhatatlanul kevés az esélye annak, hogy megfelelő szedés mellett várandós legyek, de ti mit gondoltok? Nem tudom ezt a görcsölgetést hova tenni.

Köszönöm előre is a válaszokat!


2023. jan. 14. 16:24
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Mondjuk tényleg azonnal kijött a csík, ezt nem értem.
2023. jan. 17. 13:21
 12/24 anonim ***** válasza:
Igazából én sem tudom, lehet így ebben a helyzetben más a dolog. De megértem hogy aggaszt a dolog. Valóban terhes tünet is lehet a görcs… de nem tudsz mást tenni minthogy vársz pár napot és tesztelsz újra vagy dokival nezetsz hcg vérből
2023. jan. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Mikor állapotos lettem ilyen volt a tesztem 1 hét késés után is ugHogy sztem nézd meg lehet baba van a pocakban.
2023. jan. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 NTBS ***** válasza:
Igen, előfordulhat. Irány a nőgyógyász.
2023. jan. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Pár hete az egészség rovatban tettem fel kérdést, hogy mással előfordult-e már, hogy fogamzásgátló mellett peteérése volt. Mindenki lehetetlennek tartotta ezt, pedig nekem erről orvosi papírjaim vannak. Minden hónapban van vagy peteérésem vagy cisztám. Már az ötödik nőgyógyásznál voltam a múlt héten, és a negyedik féle fogamzásgátlót szedem. Rendszeresen nézik a ciklusomat. És normálisan szedem a tablettát is, nem hagyom ki, azonos időben veszem be. Mégis ez van. A doki most azt mondta, hogy nem baj, van ilyen, de a tabletta másként is véd ( valamit csinál a petevezetővel, vékonyítja a nyálkahártyát, a méhszájnál is gátolja a spermiumokat), szóval a terhesség ellen véd.

A te példád ennek az ellenkezőjét mutatja számomra… De az megnyugtat, hogy nem csak én vagyok ilyen ufó - tudom, ez téged most nem vigasztal…

Teszteltél azóta? Vagy jártál orvosnál?

2023. jan. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Mi ujsag kerdezo? Teszteltel?
2023. jan. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
teszteltél?
2023. jan. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Nem tudtam tesztelni, megmondom őszintén, mert éjszaka háromszor is ki kellett mennem pisilni… gondoltam ha amúgyis alig mutatja (feltéve ha terhes vagyok) akkor felesleges elhasználni egy tesztet. Úgyhogy ma nem fogok inni este már egyáltalán, próbálom kihúzni. Bár ugye többen is írták, hogy ilyenkor már ki kellene erősen mutatnia, délutáni vizeletnél is a terhességet. Na mindegy, vérzés egyelőre nincs. A görcseim is alábbhagytak. Reggel tesztelek.
2023. jan. 18. 17:24
 19/24 anonim ***** válasza:
Aztan írj milett persze ha szeretnéd :)
2023. jan. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Persze mindenképp, reggel írok. 😊
2023. jan. 18. 20:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!