Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogamzásgátló mellett terhesség?

Fogamzásgátló mellett terhesség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jangee fogamzásgátló tablettát kezdtem el szedni 3 hónapja az erős menstruációs görcseim miatt. (Nincs semmilyen betegségen) Semmi probléma nem volt, szépen enyhítette is a tüneteim, premenstruációs görcseim sem voltak.

Azonban észrevettem 13 nappal az esedékes előtt, hogy görcsölgetek minden nap, szúrkál, de nem vészesen, csak néhány mp-ig a nap folyamán. Már nem tudok mire gondolni… 4 nap múlva kell megjönnie.

Tudom, elmondhatatlanul kevés az esélye annak, hogy megfelelő szedés mellett várandós legyek, de ti mit gondoltok? Nem tudom ezt a görcsölgetést hova tenni.

Köszönöm előre is a válaszokat!


2023. jan. 14. 16:24
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Varjuk!! :)
2023. jan. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Hát, nem tudom. Nem erősebb a csík, szerintem nincs semmi. Ugyanúgy van csík, viszont most egy másik fajtával is teszteltem, ami 25-ös, látok rajta nagyon halványan valamit ami rögtön kijött, de én nem találom rózsaszínesnek. És alig kivehető.
2023. jan. 19. 07:13
 23/24 anonim ***** válasza:
Hat ennel az idonel mar a 25-os tesztnek is mutatnia kene egyertelmuen,de kitudja… :) Vannak furcsasagok. Nem teszed fel a tesztrol a kepet?
2023. jan. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Nem látszik képen. 😕 A másik meg ugyanaz, mint az előző… Biztos a teszt rossz vagy fogalmam sincs. Na mindegy várom, hogy jöjjön a vérzés, aztán ha nem, akkor orvos.
2023. jan. 19. 07:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!