Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18éves vagyok a barátnőm...

18éves vagyok a barátnőm 14éves és terhes lehetek én a gyerek gyámja? És ez nem törvénytelen (h 14évesen terhes én meg 18vagyok)?

Figyelt kérdés
Kérlek mellőzétek a tul fitalok vagytok és az ehez hasonló válasszokat.
2010. okt. 3. 18:45
1 2 3
 21/23 Kései Sirató ***** válasza:

Ha valóban elmúltál 18 éves, tehetsz apai elismerő nyilatkozatot anyakönyvvezető előtt, már a baba megszületését megelőzően is,kell hozzá 1 orvosi igazolás.

Legyél inkább az apja, ne a gyámja. Ha meg akarjátok tartani a babát, ne törődjetek senkivel! Én rosszabbnak tartom, ha egy anya 40 év fölött szül, ilyenből meg van épp elég, hát ideje, hogy legyenek fiatal szülők is. Nehéz lesz, kemény lesz, de lesz majd sok előnye is, meglátjátok.

2010. okt. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
A szülők tudják már? Mert szerintem elsőnek, ha tényleg marad a baba a lány szülei fognak harcolni, hogy övék legyen a gyerek, sztem erre fel kell készülni.
2010. okt. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Barátnőm példáját tudom csak neked leírni, a lány 13 és fél éves volt a fogantatás idején, a párja 19 éves..nagy tiniszerelem stb, hivatalból eljárást indítottak az apuka ellen, de nem lett börtön belőle , megszületett a baba, együtt nevelték, 16 éves volt a barátnőm amikor összeházasodtak, azóta eltelt 15 év!! Még mindig együtt vannak, a környezetük lenyugodott mert volt elég nagy felbojdulás körülöttük, az idő bebizonyította, hogy nem voltak éretlenek rá!!!A lány időközben leérettségizett, főiskolát végzett, jó munkája van, és fiatal anyuka:))
2010. okt. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!