Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség bejelentése szűk...

Terhesség bejelentése szűk családban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnénk picit aranyosabb módon bejelenteni a terhességet, nem csak simán közölni a családdal (semmi nagyon extrára nem kell gondolni, de nem is az UH fotót akarjuk odaadni). Viszont nehézségbe ütköztünk. Az én oldalamon már csak édesapám él, ő évek óta párkapcsolatban van, együtt is élnek a párjával. Mivel én már felnőtt voltam, mikor ők összejöttek, nem tekintem a párját "anyukámnak", mégis ő áll a legközelebb egy anyukához az életemben, jóban vagyunk és bármikor számíthatunk rá, igaz, nem beszélünk túl gyakran. Gondoltam rá, hogy őt is meglepnénk valamivel a bejelentéskor (pl. fogadott nagymama póló/bögre), de nem tudom, hogy venné ki magát. Neki is vannak gyerekei, de az unokák még váratnak magukra. Ugyanakkor kellemetlennek tartanám, hogy mikor apumnak átadjuk az ajándékot és elmondjuk a hírt, ott van ő is, és csak nézi/hallgatja, mintha nem lenne a család része. Viszont férjemmel beszélgettünk erről, ő cikinek tartja az ötletet, nem akarja, hogy a saját gyerekei esetleg rossz néven vegyék, illetve ő úgy érzi, hogy nem is vagyunk olyan kapcsolatban, hogy fogadott nagymamának nevezzük apukám párját. Hasonló helyzetben ti hogy oldottátok meg a bejelentést, bevontátok a szülőtök párját?



2023. jan. 31. 22:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem izgultunk. Ti dolgotok, vesztek-e valamit.
2023. febr. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
42%
Mi nem izgultunk ,minket nem érdemel és csak simán édesanyád emlékét sajnálom
2023. febr. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
en meg teged sajnallak. :) kar anelkul itelkezni, hogy tudnal barmit is a helyzetrol. irtam, hogy apukam parja all legközelebb egy edesanyahoz az én életemben. a sajat anyamrol ezt szot sem ejtettem, te milyen jogon szolsz le es alkotsz velemenyt ez alapjan? te csak ne sajnald az en anyam emleket, en majd eldontom, hogy erdemes-e sajnalni.
2023. febr. 25. 10:59
 14/14 anonim ***** válasza:

Nagyon aranyos a FOGADOTT NAGYMAMA feliratú póló, vagy konyhai kötény.

Boldog lesz.

2023. ápr. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!