Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek méhen kívüli terhes?

Lehetek méhen kívüli terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Dec 14-én teszteltem,ami pozitív lett.Dec.16.-án volt 2 napig menstruáció szerű vérzésem, azóta folyamatosan barna folyásom van hol leáll 1-3 napra aztán újból, van mikor pár csepp van mikor nagyon sok.

Holnapi napon megyek nőgyógyászatra.


Illetve még annyi, hogy ez a 4ik terhességem és még ilyen nem fordult elő velem, de elvileg 6 hetes vagyok és érzem mozogni a babát.

Mikor lefekszem szemmel látható...

Nem picit, hanem nagyon.

Valakivel hasonló?


2023. febr. 1. 11:32
1 2 3 4 5 6
 1/60 A kérdező kommentje:

Mármint nem a mozgás látható, mert az még nagyon gyengén érzem,ilyen buborék szerű.


Hanem a babát szabad szemmel látható fekvő állapotban.

2023. febr. 1. 11:34
 2/60 anonim ***** válasza:
95%

Te hogy szeretnéd látni a max 9mm embriót???

Ajjaj van itt baj!

Bár az se normalis ,hogy nem mentél barnázással orvoshoz!

2023. febr. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
94%
Huhh, ez nekem picit zavaros. Ha december 14-én volt pozitív teszted, akkor nem 6 hetes vagy. Vagy én tévedek, hogy már február van? Azóta csináltál újabb tesztet?
2023. febr. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
100%
Uuuhhh… kimeredt a szemem ezen,hogy a babat szabad szemmel lehet latni fekvo allapotban…. Az uh se ,nemhogy te…. Biztos volt valakivel hasonló,na meg hátonló…. Dec ota nem mentel orvoshoz mensiszeru verzessel azota tarto szakaszos barnazassal….
2023. febr. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ha negyedik terhességed, akkor pontosan kéne tudnod, hogy 6 hetes embriót sehogy se érezhetsz, még nem is mozog szegény. Viszont ha dec 14-én volt pozitív a teszt, akkor hogy lennél már 6 hetes?? Akkor minimum 11 hetes vagy. Teszteltél azóta?
2023. febr. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
100%

😳😳😳 úgy látom ezt nem csak én nem értem.

Kicsit olyan érzésem van, mintha találtál volna egy csomó érdekes kifejezést, szót a terhességgel kapcsolatban, és most mindegyiket ide ömlesztetted volna nekünk...

2023. febr. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt méhen kívülim. Pont ilyen tünetekkel. Kis dudort éreztem az oldalamon, így utólag. A petevezetékem bánta.


Nem várnék holnapig.

2023. febr. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
100%

7es

Dec közepe óta barnázik már nem teljesen mindegy ,hogy mikor megy orvoshoz?!

3 gyerek után sincs tisztában a terhességgel!

2023. febr. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
90%
Előbb látsz sérvet mint egy 6 hetes embriót. Mekkora suta vagy.
2023. febr. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
92%
7, a kérdező 11 hetes, ha tényleg terhes. Egy mehen kívülibe ekkorra már belehalt volna, 11 hetes embrió má szétfeszít ott bármit, és úgy fájna, hogy nem sokat fondolkodna, ĥivjon-e mentőt. Nekem volt méhen kívülim, az már 6 hetesen is fájt.
2023. febr. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!