Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek méhen kívüli terhes?

Lehetek méhen kívüli terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Dec 14-én teszteltem,ami pozitív lett.Dec.16.-án volt 2 napig menstruáció szerű vérzésem, azóta folyamatosan barna folyásom van hol leáll 1-3 napra aztán újból, van mikor pár csepp van mikor nagyon sok.

Holnapi napon megyek nőgyógyászatra.


Illetve még annyi, hogy ez a 4ik terhességem és még ilyen nem fordult elő velem, de elvileg 6 hetes vagyok és érzem mozogni a babát.

Mikor lefekszem szemmel látható...

Nem picit, hanem nagyon.

Valakivel hasonló?


2023. febr. 1. 11:32
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
100%
Az meg, hogy folyamatosan vérzel, igen a barnázás is VÉR, és nem mentél ügyeletre... Nem is kell/nem is való neked annyira gyerek.
2023. febr. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
87%

"elvileg 6 hetes vagyok és érzem mozogni a babát"


Te magad írtad, hogy egy 6 hetes magzatot érzel mozogni. A dudor amit látsz PUFFADÁS. Nagyobb gyerekkel vagy otthon és baromi sok időd van nézegetni a beled, mi? Dolgozz inkább🤦🏻‍♀️

2023. febr. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 A kérdező kommentje:
És akkor napok óta puffadás folyamatosan a méternél?Így már értem,köszönöm 😂
2023. febr. 1. 20:11
 34/60 A kérdező kommentje:
Puffadok folyamatosan a méhemnél*
2023. febr. 1. 20:12
 35/60 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kerdezo! Eleve olyan kerdest tettel fel amin itt mindenki kb nevetett es te felvagy haborodva mert teged kioktatnak a valaszolok es mindent tudoak stb Ne haragudj hogy nem tudjuk hogy te leirtal valamit de te nem ugy ertetted, es ugy ertelmeztuk ahogy leirtad de egesz okosak vagyunk hogy egy ilyen semilyen es megis mindennel teli kerdest ertelmezni tudtunk… Hasonlo eset nem surun tortenik olyan mint a tied altalaban nem latszanak a babak sem 6,sem 11hetes korban. De tudoom bocsi te egy dudorrrol beszeltel (amirol sehol nem irtal a kerdesedben) amugy… Csinalj egy tesztet,menj orvoshoz,foglald el magad ,suss,fozz,takarits… stb de ha ugy dontesz ide josz kerdest feltenni szedd ossze a gondolstaid es ugy ird le ahogy gondolod mert nem vagyunk josok. :D
2023. febr. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
100%
6 hetes terhesen a méhed a szeméremcsontod takarásában van. Sőt, egészen a 12.hétig ott is marad. De akkor most magyarázd meg persze, hogy neked gumicsontod van, a méhed meg 4x akkora, vagy nem ott van a méhed, mert ritka köldökméhűséggel születtél. NEM LÁTSZIK 6-8-10 HETESEN A MÉHED A HASADON. És mondtam már, menj el dolgozni, mert szrmlátomást baromira unatkozol.
2023. febr. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 A kérdező kommentje:

35-ös, ha majd megtanulsz írni, beszélgethetünk.Addig tanulmányozd a nyelvtan könyvet, ezért válaszra se méltatlak.


36-os!Te még mindig itt vagy?Már elkoszontem, latom éjszakára sem jutott el hozzád:D

Nyilván tudom, hogy nem látszik nem azért tettem fel a kérdést csak HA VALAKI MÉHENKÍVÜLI TERHES VOLT, LATSZOTT- E NEKI(?)

TAPASZTALATOT KERTEM NEM ILYEN JÓ MADARAKAT.

2023. febr. 1. 21:13
 38/60 anonim ***** válasza:
100%
Voltam méhen kívüli terhes. Semmi nem látszott, csak fájt. Féloldalasan szinte folyamatosan, illetve leüléskor és felálláskor a végbélnél, de nagyon.
2023. febr. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 A kérdező kommentje:

Már nem válaszolok egyetlen ilyen válaszra sem.

Szóval EN kíváncsi lennék arra, ha valakinek volt hasonló tapasztalata ilyesmivel, és tud értelmes választ adni, megköszönném.

Újból leírom, mert lehet megzavart sok mindenkit az, ami itt folyik.


Szóval Dec.14-én teszteltem, ami pozitív lett, erős pozitív.

Rá 2 napra megjött a menstruációm (Dec.16) ami 2 napig tartott.

Miután elmúlt a menstruáció (Dec.18)

Folyamatosan 3 napos időközönként volt barnázásom. Hol így- hol úgy.

Volt mikor kevés, volt mikor 1 nap után aztán 3 napig abbamaradt.


Csináltam a vérzés után 2 hétre rá 2db tesztet mindkettő pozitív lett.


Terhestünetem nincs.


Görcseim vannak. De inkább a petefészkem szokott szúrkálni.

2023. febr. 1. 21:21
 40/60 anonim ***** válasza:
100%

Mivel meg sem vizsgáltak, így az a 2 napos vérzés lehet men mensi volt.

Teszteltél azóta?

Mert nagy eséllyel ha + tényleg 11 hetes vagy és sos dokihoz kéne menned

2023. febr. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!