Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek méhen kívüli terhes?

Lehetek méhen kívüli terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Dec 14-én teszteltem,ami pozitív lett.Dec.16.-án volt 2 napig menstruáció szerű vérzésem, azóta folyamatosan barna folyásom van hol leáll 1-3 napra aztán újból, van mikor pár csepp van mikor nagyon sok.

Holnapi napon megyek nőgyógyászatra.


Illetve még annyi, hogy ez a 4ik terhességem és még ilyen nem fordult elő velem, de elvileg 6 hetes vagyok és érzem mozogni a babát.

Mikor lefekszem szemmel látható...

Nem picit, hanem nagyon.

Valakivel hasonló?


2023. febr. 1. 11:32
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
100%
No ez oszt man jo zavaros lett. Akarcsak a kerdezo fejeben vegbemeno dolgok….
2023. febr. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 A kérdező kommentje:

Nem vizsgálták meg 20-as.

Elkuldtek :)

2023. febr. 1. 14:03
 23/60 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért nem mentél be az ügyeletre? Nem értelek. Ha pozitív teszt után véreznék, csak megnézetném mi történt, főleg ha méhen kívüli miatt aggódok.
2023. febr. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 A kérdező kommentje:
Igazából őszintén nem tudom mi történik most velem, mert beteg vagyok autoimmun beteg és sok változáson megy most át a szervezetem.Es a barnazást gondoltam erre, hogy amiatt van.
2023. febr. 1. 15:44
 25/60 anonim ***** válasza:
100%
Reménytelen vagy kérdező. Fel nem fogod, amit magyarázunk, 3 oldal alatt még semmit nem tudtunk meg 🤣🤣🤣 Itt feladom, pá!
2023. febr. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 A kérdező kommentje:

Figyelj én nem kioktatást kértem, hogy te meg mondd hány hetes terhes vagyok, hanem, hogy volt e valakinek hasonló tapasztalata.

Az, hogy te idejössz és megmondod én hány hetes terhes vagyok, azt én nem kérdeztem vagy látod valahol vagy esetleg te tartottad a gyertyát?Nem értem.

Ezen az oldalon már mindenki professzor.

Tudom, hány hetes terhes vagyok, ha az vagyok.

Nem az volt a kérdés az volt a kérdés hogy volt e valakinek hasonló tapasztalata.

2023. febr. 1. 16:59
 27/60 anonim ***** válasza:
100%

Mármint hasonló tapasztalata miben?? Hogy ,,azt se tudod hány hetes terhes vagy, már ha az vagy egyáltalán?,,

Vagy hogy ,,6 hetes terhes vagy és látod a baba mozgását?,,

Nem, ilyen eszement dolgokat nem tapasztal értelmes ember. Tessék, itt a válasz a kérdésedre.

2023. febr. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 A kérdező kommentje:

Az, hogy ti idejottok és azt írjátok hogy en elmúltam 11 hetes mikor dec.16-án megvolt a menstruációm az nem értem, hogy jött ki nektek.

Azért írtam, hogy szerű mivel egy átlagos menstruáció nem 2 napig tart, érted már?

De mindegy hanyagolom az ilyeneket, ha a kérdést sem érted akkor én nem tudok azzal mit kezdeni.


Szóval meg mindig várom az értelmes és tapasztalt válaszokat!És aki normálisan, érthetően nem kioktatva válaszolt annak köszönöm!

2023. febr. 1. 17:06
 29/60 anonim ***** válasza:
100%
6 hetes terhességet akkor se látsz, ha méhen kívüli. Be kellett volna járni bioszra. Nem, mozogni se érezheted. Nem, akkor se, ha fejreállsz, nem érezheted ilyenkor még. Se méhen belül, se azon kívül.
2023. febr. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 A kérdező kommentje:

Kedves 27-es látom még mindig nem érted!Nem a baba mozgását látom🤦‍♀️

Mint ahogy leírtam..

Hanem ahogy vízszintesen fekszem látható egy nagyobb dudor.


Mindegy nem megyek ebbe bele, köszönöm a válaszod és azt, hogy ennyire okos vagy, hogy te már azt is tudod hány hetes vagyok még mikor fogant szinte az egész életemet tudod azt is mikor mentem nagy wc-re hány percig.Koszonom, hogy ennyire figyelmes vagy.

További szép napot!

2023. febr. 1. 17:09
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!