Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek méhen kívüli terhes?

Lehetek méhen kívüli terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Dec 14-én teszteltem,ami pozitív lett.Dec.16.-án volt 2 napig menstruáció szerű vérzésem, azóta folyamatosan barna folyásom van hol leáll 1-3 napra aztán újból, van mikor pár csepp van mikor nagyon sok.

Holnapi napon megyek nőgyógyászatra.


Illetve még annyi, hogy ez a 4ik terhességem és még ilyen nem fordult elő velem, de elvileg 6 hetes vagyok és érzem mozogni a babát.

Mikor lefekszem szemmel látható...

Nem picit, hanem nagyon.

Valakivel hasonló?


2023. febr. 1. 11:32
1 2 3 4 5 6
 41/60 A kérdező kommentje:

38-as!Ugyanez van nekemis, annyi különbséggel, hogy nekem csak üléskor fáj, szúrkál.

Köszönöm a válaszod! :)

2023. febr. 1. 21:23
 42/60 A kérdező kommentje:

Dokihoz holnap van IP-m

11 hetes nem lehetek, mert dec.16-án megvolt a mensim és igen, teszteltem azóta kettot,ami pozitív volt.

2023. febr. 1. 21:25
 43/60 anonim ***** válasza:
100%

De ha előtte volt + a teszted 16.a előtt és az a terhesség áll fent, de lehetsz.

Anyu 4 hónapig vérezgetett velem amikor megkellett jönni így nem gondolt a terhességre 3.gyerek vagyok többieknél ilyen nem volt. Ő nem akart több gyereket így a vérzés az életemet mentette meg.

2023. febr. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 A kérdező kommentje:

Igen, ezt nem értettem én sem, csak ezelőtt volt nálam ilyen, előtte 2 hónappal, ami ugyanígy volt és kémiai terhesség volt.

Csak ugye utána negatív lett a teszt

2023. febr. 1. 21:46
 45/60 anonim ***** válasza:
100%

Ha vérzés után két héttel pozitív volt a teszted akkor hidd el, hogy a Dec 16-an kezdődő verzeseddel nem ment el a baba! Ez azt jelenti, hogy decemberben nem volt menstruációd. Tehát a novemberitol kell számolni. Gondolom nov közepe lehetett kb. És az 11 hetes terhesség. Nagyon fontos lenne az orvos, mert a 12 hetes genetikai vizsgálatra is meg kell kapnod az időpontot amit nem lehet sokáig húzni halasztani. Pár nap eltérés lehet csak.


Írd meg holnap mit mondott a doki.


Egyébként nekem nem volt méhen kívüli terhességem viszont gyanú volt. Ilyenkorra már nagyon fájna neked és nem agyalnal azon, hogy vajon méhen kívüli e.

2023. febr. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
100%
Az nem lehet, hogy elment a baba a 2 napos mensivel, a hcg nem ürült ki és valszeg Te sem? Csak egy tipp. Doki lásson minél hamarabb 🙂
2023. febr. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 A kérdező kommentje:

Igen,gondoltam erre is, mert minden terhességi tünetem, ami addig volt, elmúlt.

Mellfeszülés van még, de nagyon enyhén.

Arra is gondoltam, hogy régebbi vér lehet és az próbál urulni a szervezetemből.

Holnap fogad az orvosom.

2023. febr. 2. 00:11
 48/60 anonim ***** válasza:
84%
Dràga kèrdező! Eléggé megtanultam írni,ékezetet nem használtam,de ennek a kérdésnek a megválaszolásánál nem is tartottam fontosnak. Ne helyesírási kioktatásokról irj! Arról,hogy dec 14.en a teszted pozitív lett,16.án mensiszerű “vérzés” volt,ami tartott 2 napig,azóta szakaszos barnázás van…..Mindeközben dec 16-tol eszedbe jutott,hogy mi is történik veled,es február 1-en a gyakorin feltetted a kérdésed… :) Se egy tesztet nem végeztél el,hogy közbe negatívvá- vált sem orvos semmi…. És te a helyesírásokról irogatsz…. Néznél inkabb egy oktatofilmet , hogy megismerd a tested.
2023. febr. 2. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező.

Ird majd meg ma, hogy mit mondott az orvos.

2023. febr. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 A kérdező kommentje:
Elvetéltem.
2023. febr. 2. 09:48
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!