Terhesseg cukor??

Figyelt kérdés

Éhgyomorra 6.1


Kaja elött 6,0

60 prc 7.9

90 perc 7.1

120 perc 6,8

Itthoni mérővel.

Ez még belefér vagy diéta kellene?

34.hetben vagyok


2023. febr. 8. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Picit magas az èhomi és az 1 órás is. De tesómnak pl kiderült, hogy fölé mér a cukormèrője. Gyanús volt, hogy nagyon szigorúan tartja a diétát mégis feljebb megy. Ezért többször össze lett hasonlítva a dokinàl ujjbegyből és sajáttal és vénásan. Picit azért figyelj oda és lehet, hogy ennyi elég.
2023. febr. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Diéta kellene.

Picit minden magas, nem vészes, de jobb az óvatossàg.

2023. febr. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
A vérvétel eredménye ennél jóval alacsonyabb lesz. Legalábbis nálam kb 1 egésszel alacsonyabb volt.
2023. febr. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

34.héten ez picit magas, de már mindegy kb. Nekem is mondta a diabetológus, hogy a terhesség normálisan inzulinrezisztens állapot és ne aggódjak pedig 7.3 volt a 120 perces, de nem érte el a 7.8-at. Baba egészséges 3 hónapos kis tündér :) időre született normál testsúllyal. Pedig ettem amit megkívántam-mondjuk azért tábla csokikat, ilyesmiket nem ettem soha. Kenyeret is mérsékelten, de nem diéta miatt, hanem mert nem szeretem.


Amúgy tök határértéken belül vagy.

Szerintem az édességhalmokat (ha egyáltalán eszel ilyesmit) mellőzd és mozogj amennyit tudsz, az segít a cukros állapoton.

2023. febr. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen ez magas. Nekem a terhelés 7,2 lett, azzal diétáznom kellett, még szerencse hogy elkezdtem mérni, a szokásos reggelim után, ami egy marék zabpehely + pici tej 8 ra is felment
2023. febr. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5-ös, mert a tejet nem tolerálja jól a szervezet reggel/délelőtt
2023. márc. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem a tejet nem tolerálja, hanem az inzulin nem bír a cukorral reggel. Csak zabpelyhet csak reggelire ettem előtte
2023. márc. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!