Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Boldogtalan anya, boldogtalan...

Boldogtalan anya, boldogtalan magzat?

Figyelt kérdés

Nehéz időket élünk meg, a férjem beteg. Mentális betegsége van, tourette szindrómás. Vokális tikkjei vannak a nap minden percében. Már kikészültem idegileg. Nem volt ennyire erős a betegsége, gondolom a stressz hatására erősödött fel...


Itt vagyok 34 hetesen és a hajamat tépem, sírok. Tehetetlen vagyok, kikészülök. Féltem a kisbabám. Nincs egy boldog pillanatunk sem mert mindenre rá nyomja a bélyeget...


Szegény baba hallja ezeket a hangokat néha meg is ugrik. Nagyon szomorú vagyok nem tudom mit csináljak.



2023. febr. 8. 15:15
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem te is menj a pszchihológushoz.Nem vagyok tökéletes,de nincs idegrendszeri bajom.Neked van,ha a fejedet a falba akarod verni.Téged is zavar a férjed viselkedése,plusz te se vagy százas,de a gyereknek biztos jó lesz.Főleg,ha örököl valamit.Már úgyis mindegy,de én továbbra se vállaltam volna mentális beteg emberrel gyereket,és akkor sem,ha nekem lenne mentális,vagy genetikai bajom.
2023. febr. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
84%
11# Senki nem mondta, hogy selejt, de a mentális betegség nem játék. Nem arról van szó, hogy tolószékben ül valaki és segítségre szorul. Benne volt a pakliban, hogy esetleg romlik az állapota és így is lett. Te meg idegroncs vagy. Szerinted mi lesz ha még tetèzi a nem alvás? Az időt visszaforgatni nem lehet. De gondolkozzàl már egy kicsit.
2023. febr. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
92%
19-es,én vagyok a 16:14-es.Szerinted,ha most erre sem szed gyógyszert, akkor ha lenne más baja,arra szednek?Vagy egyáltalán kivizsgáltatná?Mi van,ha a gyerek is ilyen lesz, közben meg a kérdező is bekattan a dologtól,mert már most is,terhesen azt írja(ő írja,nem én mondom)hogy olyanokra gondol,hogy a saját fejét a falba verné.Na hagyjuk.
2023. febr. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező! Tökéletesen egyetértek veled abban, hogy attól, hogy a férjednek van egy ilyen problémája, miért ne lehetne gyereke, miért ne kaphatna esélyt olyan életre, amilyet szeretne.

Viszont ha a probléma súlyosbodik, akkor segítségre van szükség! Ha nem vált be egyik orvos, nem vált be a frontin, akkor keresni kell más megoldást. Addig, amíg javulást lehet elérni. Nagyon jó magánorvosok vannak, keresgéljetek a neten. Magánorvosokhoz időpont is hamarabb van. Ne halogassátok egy percet sem, lépjetek! Férjednek is, neked is jobb lesz, ha mielőbb kap segítséget, és a magzat miatt sem kell aggódnod.

2023. febr. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnos érdemben nem tudok segíteni,csak azt nem értem,hogyha rosszabbodott is az állapota miért nem mentek orvoshoz? Gondolom nem csak a Frontin létezik és biztosan van megoldás. Én nem hagynám annyiban,főleg,hogy sajnos az igaz,hogy az igazi stressz a szülés után következik majd,a nem alvás,stb. Addig szerintem mindenképpen jó lenne,ha látná orvos. Neked sem tesz túl jót ez a lelki állapot. De ez csak az én véleményem,kitartást!
2023. febr. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 A kérdező kommentje:

Itt megintcsak megmutatkozik a magyar emberek mentalitása. Itt mindenki tökéletes, senkinek semmi baja, nyilván. Közben meg te is lehet, hogy autista vagy vagy ADHD-ban szenvedsz,csak nem vagy diagnosztikálva meg hát természetesen önkritika sincs...


Ha nálatok az a módi, hogyha valaki nem tökéletes akkor szart sem ér, akkor rendben de mi nem ilyen értékek alapján élünk, működünk.


Köszönöm szépen mindenkinek, viszlát.

2023. febr. 8. 16:28
 27/48 anonim ***** válasza:
98%

Egy ilyen betegségnél nem pszichológus kell, hanem pszichiáter vagy neurológus.

A Tourette-szindróma idegrendszeri betegség, ez nem a pszichológus kompetenciája.

A pszichológus neked jönne jól, hogy segítsen ebben a nehéz helyzetben, amiben vagytok.


Nem az a baj, hogy betegsége van a férjednek, hanem hogy nem kap kezelést rá.

2023. febr. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
87%

"Ha nálatok az a módi, hogyha valaki nem tökéletes akkor szart sem ér, akkor rendben de mi nem ilyen értékek alapján élünk, működünk."


Kaptál segítő szándékú kommenteket is. Azokra kéne koncentrálni, nem pedig megsértődni, és másokra haragudni.

Ez a probléma nem oldódik meg azzal, hogy tagadásban éltek, és haragszotok a világra.

2023. febr. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
80%

És még meg is sértődsz.


,,Nincs egy boldog percünk, mert mindenre rányomja a bélyegét.,,


Ezzel mindent elmondtál. Mi is ezt szerettünk volna mondani, hogy százszor meg kell gondolni a gyerekvállalást.

2023. febr. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
56%
Kérdező ne foglalkozz az olyan válaszolókkal,akik szerint nem kellett volna vállalni gyereket. Inkább koncentrálj a segítő válaszolókra,azokra nem válaszoltál,hogy miért nem mentek orvoshoz?Vagy hogy lehet,hogy nem kap rá kezelést? Igaza van a 28#-asnak,ez a probléma magától nem fog megoldódni. :( Többen is próbálnak segíteni neked,de azokra nincs válasz.
2023. febr. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!