Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon alacsony progeszteron,...

Nagyon alacsony progeszteron, barnázás. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Most léptem be a 7. hétbe, eddig minden rendben volt. Tegnap késő este kimentem pisilni és barna folyást tapasztaltam. Nem volt nagy mennyiség csak egy pici folt a WC papíron, de nagyon megijedtem. Felhívtam az orvosomat, aki azonnal felírt progeszteront, amit el is kezdtem szedni. 4*1et kell (progesterone exeltis). Vettek vért, aminek meglett az eredménye: 26,31 nmol/l. Ez nagyon nagyon alacsony. Nem értem, eddig nem volt ezzel probléma és tegnapig tünetem sem volt. Ugye megmarad a baba?

2023. febr. 25. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg nagyon alacsony érték :/ mikor voltal uh-on? Mikor mész legközelebb?
2023. febr. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a progeszteron 1 nap alatt elmulasztotta a barnázást, pedig akkor nekem már egy hete tartott. 10 hetes vagyok, eddig minden rendben :)
2023. febr. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
13-án voltam ultrahangon, akkor még csak a petezsák és a szikhólyag látszódott. Hétfőn megyek legközelebb, remélem lesz szívhang.
2023. febr. 25. 13:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a pozitív teszt óta progeszteront kellett szednem, és még emellett is barnáztam 7 hetesen, akkor emelte az adagot duplájára és azóta nincs baj, lekopogom 😊 a progit a 15.hétre hagytuk el teljesen. 26hkm
2023. febr. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!