Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok erről az eredmén...

Mit gondoltok erről az eredményről? (Kicsit fura volt az UH-s doki)

Figyelt kérdés
5hét+3 napos vagyok naptár szerint bár ahogy számolgattam szerintem később foganhatott. Mai UH-n terhes méhben 11 mm petezsák - embrionális elem sejthető. Azt mondta a doki, hogy szerinte ez a petezsák üres lesz...(nem értem miért mondta.) UH után azonnal elküldött B-HCG vérvételre aminek az eredménye: 6481 NE/l lett. Délután felhívott az asszisztense, hogy akkor következő HCG vérvételre nem is kell mennem, mert annyira jó ez az érték. Kb. 2 hét múlva kell mennem UH-ra megint. Kicsit megijesztett, hogy akkor ez nem fog tovább fejlődni és üres lesz? Eléggé összezavarodtam...:( ez a HCG elég magasnak tűnik, nem értem mi lehet a gond. Előre is köszi a válaszokat!

2023. márc. 2. 16:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem holnapra hívott a doki ultrahangra, akkor leszek 5 hét + 4 napos. Szívhangra nem számítok, de remélem jó helyen van. 🙂
2023. márc. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Szorítok! :) majd írj, hogy mi lett az eredmény!
2023. márc. 2. 18:57
 13/15 anonim ***** válasza:
Én pont ezért 7. hét előtt nem is hívnék senkit uh-ra, mert csak felesleges paráztatás, úgysem látni kb semmit. Más országokban is teljesen jól működik, hogy 7. előtt nincs uh.
2023. márc. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Köszönöm kedves Kérdező, hogy szorítasz! ❤️ Megírom majd a fejleményeket!


#13-as válaszoló, igazad lehet. Nekem is első terhességem és én tudatlan, pozitív teszttel, elmaradt menzesz után 3-4 nappal elmentem dokihoz. De nem látott semmit, csak megvastagodott méhnyálkahártyát, meg tapintásra nagyobb méhet. Szerintem alapos akar lenni a doki, hogy biztosan jó helyen legyen megtapadva vagy nem tudom. Azt mondta, legközelebb már látszani fog a baba, de ahogy olvasgattam a témában rájöttem, hogy ha látszani is fog, szívhang nélkül úgyis valószínűleg újra vissza fog hívni 1-2 hét múlva. De annyiból nem bánom, hogy legalább történik addig is valami. Mert a várakozás engem kikészít. 🙂

2023. márc. 3. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Még esetleg egy tipp, kedves Kérdező!

Nem lehet, hogy mikor vizsgált téged az orvos és nézte, kereste a petezsákot meg benne a szívhangot, akkor csak azért mondta azt neked, hogy "szerintem üres lesz", mert azt az aktuális vizsgálatra értette? Ha már a "most" szócskát kihagyta is sokat jelent. 🙂

2023. márc. 3. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!