Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen használhatom a...

Terhesen használhatom a gynoxin lágy hüvelykapszulát?

Figyelt kérdés

2-3 hete kb fehères hüvelyi folyásom van , nèha ilyen krèmszerű. Nincs viszketès, nincs egyèb tünetem.

Az orvos gynoxin hüvelykapszulát írt fel 3 napra, viszont azt olvastam hogy terhessèg ès szoptatás alatt nem igen ajánlott.

Volt valaki aki használta terhesen?


2023. márc. 3. 08:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is tegnap ezt a kapszulát mondta a doki a terhesgondozáson, hogy vegyek. 31 hetes vagyok, gondolom nem ajánlotta volna ha gondot okozna.
2023. márc. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ezt írták fel, nem okozott gondot.
2023. márc. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nektek is csak folyásotok volt? Vagy volt egyèb tünet is?

Köszönöm

2023. márc. 3. 09:16
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem mind a 3 terhesség alatt bő folyásom volt, kellett tisztasági betét is,de semmit sem kellett csinálni vele,mindig azt mondta a doki,hogy normális.Szülések után el is múlt.
2023. márc. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nègyes ezt èn is így gondolom, így hallottam.

Az az igazság hogy mivel nem viszket, nem bűzös ezèrt èn nem szívesen használnèk ilyen kúpot. Abban is bíztam hogy azt mondja az orvos hogy ez termèszetes de nem mondta.

Azt mondta nem vèszes a hüvelyi folyásom, de ezt váltsam ki azèrt.

2023. márc. 3. 09:40
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát esetleg kérdezz meg egy másik dokit,de mondom,nekem már ndig minden rendben volt,egyszer csináltattam tenyésztést is,és semmi nem volt.Simán csak ilyen volt a terhesség miatt.Nekem sem volt semmi egyéb panasz.
2023. márc. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hètvègèt megvárom mèg változik e , ha nem akkor lehet kiváltom. Igazából a vizelet tesztjeim is eddig rendben voltak.
2023. márc. 3. 09:49
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha a folyáson kívül nincs egyéb panasz, pl. viszketés, akkor nem használnám. Én még csak 25 hetes vagyok, de nekem is van ilyen krémes folyásom, a nőgyógyászom, azt javasolta, hogy amíg nincs egyéb kellemetlen tünet, addig nem kell rá semmit alkalmazni.
2023. márc. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én a krémet használtam terhesen, orvos adta.


Egyébként sima folyás (sőt nekem sárgás) volt egész terhesség alatt, többször volt tenyésztés de mindig negatív volt az eredmény. Állítólag terhesen ez is előfordul, pedig mindig azt hittem, hogy valami fertőzésem van.

2023. márc. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
a Gynoxin lágy hüvelykapszuláról általában elmondható, hogy a gyógyszer terhesség és szoptatás alatt csak orvosi felügyelet mellett használható. Az Orvosi enciklopédia szerint a Gynoxin terhesség és szoptatás alatt ellenjavallt, kivéve, ha az orvos úgy ítéli meg, hogy a gyógyszer előnye meghaladja a lehetséges kockázatokat. Az Ön esetében azt javaslom, hogy kérdezze meg orvosát, hogy biztonságos-e a Gynoxin lágy hüvelykapszula használata a terhessége alatt. Azt is javaslom, hogy ne kezelje magát diagnózis nélkül, és forduljon orvoshoz, ha a tünetei továbbra is fennállnak.
2023. máj. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!