Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miert vallaltal kevesebb vagy...

Miert vallaltal kevesebb vagy tobb gyereket, mint terveztel?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 8. 12:58
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Hármat szerettem volna, kettő lett. A korom miatt nem szeretnék már többet, és ha mégis bevállaltunk volna, csak nagyon kicsi korkülönbséggel, azt meg már egyszer végig csináltam, nagyon nehéz volt segítség nélkül. Van egy lány és egy fiú, így tökéletes. Ráadásul két szobás lakásban élünk, így is éppen elférünk, nagyobbra vagy családi házra meg nincs esély mostanában.
2023. ápr. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
95%
Mert szüléskor kivették a méhem.
2023. ápr. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%

3 gyereket terveztünk, kettőnél megállunk.

Egyrészről nekem rizikós még egy terhesség és szülés, másrészről nekem nincs türelmem még egyszer végigcsinálni a csecsemő és a kisgyerek kort. (Szoptatás, éjszakázás, dackorszak). Azon is aggódom, hogy a harmadik gyerek milyen rendellenességgel jönne a világra. Az első gyerek csak ADHD-s, a második baba dongalábbal született. Nekem elég ezeket a problémákat kezelni.

2023. ápr. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
Mert az első ismeretlen betegséggel küzd.
2023. ápr. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
4es vagyok. Tehát nem lett több. Hármat terveztünk különben.
2023. ápr. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
Eredetileg kettőt szerettem volna, de úgy éreztük a férjemmel, hogy minden szempontból belefér egy harmadik is, és ő mindig is hármat akart, csak azt beszéltük, hogy újratárgyalunk, ha meglesz a kettő.
2023. ápr. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
3-at terveztünk, a 2. Előtt volt egy középidős vetélésem. Megszületett a 2. Baba is de épp elég stressz volt az a 9 hónap és azóta se tudok megnyugodni, folyamatosan félek, hogy elveszítem a gyermekeimet. Nem vállaltunk többet.
2023. ápr. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%

Kettőt szerettünk volna

Másodszorra ikreink lettek.

2023. ápr. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%

Hármat szerettünk volna, kettő lett. Még nyilván lehet, de nem valószínű.

Borzalmas volt a két császárom, ebből nem kell még egy.

2023. ápr. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
Kettőt szerettünk volna, valószínűleg egy marad. Minden szempontból egy gyereknek tudunk mindent megadni, amit szeretnénk.
2023. ápr. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!