Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miert vallaltal kevesebb vagy...

Miert vallaltal kevesebb vagy tobb gyereket, mint terveztel?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 8. 12:58
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%
8. Haha, a kis zsiványok. Off, de hogy éltétek meg? Nekem ez az egyik ok, amiért félek másodikat bevállalni. Nekem nehéz volt az újszülöttkor, el sem tudom képzelni két babával meg egy nagyobb gyerekkel milyen lenne.
2023. ápr. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
100%
Egyet szerettünk volna, de mostmár nem bánom, ha lesz mégegy, így jön, ha jönni szeretne.
2023. ápr. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
100%
Mert utoljára ikrek érkeztek.
2023. ápr. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
100%

Így lett/ lesz 4

( szülés előtt vagyok még)

2023. ápr. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
100%

3-at szerettünk volna, de anyagilag sajnos nem fér bele, csak kettő. Alapból 2 gyerekszobánk van, és már nem làtunk rá reális lehetőséget, hogy tovàbb költözzünk (én a húgommal nőttem fel egy szobában, akkor megfogadtam, hogy nekem csak annyi gyerekem lesz, amennyiben külön szoba jut), de a lakhatáson túl sem férne már bele, hogy még kimaradjak a munkából, még egy plusz gyereket kelljen etetni, cipőt venni, picit takarékoskodni az életkezdésére.


Néha még így kettő mellett sem úgy haladunk, mint anno gondoltuk-terveztük. Szóval ezért, az anyagiak miatt szimplán, bár mindig szerettünk volna kislányt, így már tuti nem lesz, mert két fiunk van.

2023. ápr. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
100%
2 max 3 gyereket szerettünk volna. 4 lett, mert másodikra hármas ikrekink lettek.
2023. ápr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
75%
Szimplán benőtt a fejem lágya és ráeszméltem, hogy mégse kell ez nekem
2023. ápr. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
72%
2-őt terveztünk (2 lett) ,többet nem is akartunk.. Örökös létszámstop van😀
2023. ápr. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%
Kettöt terveztünk. Egy gyerekünk van es nem is lesz több. Adhd-s, ferjemmel válunk.. nincs kedve problemas gyerekkel bìbelödni, nem erre szamìtott. Ha lesz ùj parom valaha akkor sem szeretnék több gyereket :)
2023. ápr. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
100%

#8 vok. Bennünk fel sem merült h benne van a pakliban h ikrek lesznek 😅

Hát nem volt őszinte a mosolyom.

De mázlim volt. Jó terhességem volt, a lányomhoz képest az ikrek nem voltak nehéz esetek babának. Talán most vagyunk a legnehezebb korszakban. Elsős nagylány (rengeteg figyelmet igényel) és dackorszakos ikrek. Ez kőkemény

2023. ápr. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!